Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: skuteczny finisz Energii AZS-u. Zagłębie jeszcze bez srebra

Metraco Zagłębie Lubin przegrało z Energą AZS-em Koszalin 19:20 w meczu 30. kolejki PGNiG Superligi. Miedziowe nie wykorzystały szansy na zapewnienie sobie srebrnego medalu.

przeczytaj cały artykuł


htk33

Szkoda widać dużo pracy Zagłębia - dzisiaj remis byłby najsprawiedliwszy. Ujadają to wieczni wrogowie Zagłębia i chcąc zabłysnąć myślą że znają się na wszystkich dyscyplinach sportu, b866 wstydu oszczędź, zmień płytę i dyscyplinę też, bo powiało nudą:( najlepiej "nakreślona akcja" to wyszła - Trawczyńskiej - kolejny raz z rzędu uwala 100, to nie szkółka, niedzielna, tylko DRUŻYNA z tradycjami, o trzonie drużyny ma decydować rutyna i doświadczenie, czego niektórym zawodniczkom brakuje, większe ciśnienie, stres i upss się zepsuło. Żadne odkrycie że amatorska jak cały jej Związek i nikomu, tam u góry nie zależy na promocji żeńskiej piłki ręcznej. Chociażby dzisiejsza akcja, co to jest przyjeżdża człowiek na 18:00 a tu zonk, i po meczu, związek ponoć wiedział od tygodnia a klub przypadkiem się dowiaduje dzień przed meczem że impreza zaczyna się o 16:00, kpina jakich mało:( Głowa do góry. Dziewczyny jesteście wielkie WZL:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bonku866

Chyba przyjechałeś na 18 , bo nie wiesz o czym piszesz :) Trawa woli balować niż trenować , wiec skutki są widoczne gołym okiem. Buklarewicz to jest jeździec bez głowy której na parkiecie myślenie odchodzi na dalszy plan.... Cały kunszt trenerski pokazała Unijat która kazała Smbatian grać na Goske żeby 3 dwójkę złapała :) Płyta i gadka stara jak świat , bo nic w Lubinskim układzie wzajemnej adoracji się nie zmienia chłopczyku ;) Bożence powinni zabronić się wypowiadać w pomeczowych wywiadach bo robi z siebie i klubu pośmiewisko ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.