Wątek dotyczący artykułu

ZAKSA - PGE Skra: bełchatowianie mistrzami Polski!

PGE Skra Bełchatów po pełnym emocji spotkaniu pokonała ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, odzyskując tym samym mistrzostwo Polski po trzech sezonach.

przeczytaj cały artykuł


Stronghold

Łomacz zasłużenie MVP? Jedynymi pretendentami byli Serb i Irańczyk, ale wybierający chyba wcześniej rozpoczęli świętowanie zakończenia sezonu...
Ebadipur największym wygranym play-offów, dał Skrze uniwersalność, jakiej w zeszłym sezonie nie mogli zaprezentować Bednorz, Szalpuk i Kurek. Zaksa w ciężkim położeniu przez finałami LM, świętować nie mają czego, jutro wszystkie siły na poszukiwanie mankamentów Lube, niełatwo będzie takowe zidentyfikować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
najkibic

Gdy wygrywasz z Zaksą 3-0 i 3-1 to nie ma jednego bohatera meczu. Grzesiek dzisiaj zagrał dobry mecz, tak samo mógłby dostać MVP Lisinac czy Ebadipour i jeden by mówił, że zasłużył Ebadipour a drugi, że Lisinac. Gra rozgrywającego nie jest tak widowiskowa jak gra w ataku, jest mniej zauważalna, a słuchając komentatorów i później studia również wszyscy mówili, że i Wlazły poprzednio i teraz Łomacz zasłużyli na to MVP. Każdy to widzi inaczej, nie da się każdemu dogodzić niestety, pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Jeśli Zaksa pojedzie na F4 w takiej formie jak dzisiaj to nie ma sensu szukać jakichkolwiek mankamentów bo Lube zrobi z nich marmoladę. Zaksa jedynie w optymalnej formie może spróbować nawiązać walkę z Lube, a do takowej formy im sporo brakuje - chociaż nawet w optymalnej formie nie daję im większych szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.