Wątek dotyczący posta na blogu

Eredivisie 2017/2018 TYPER :)

Borysek ROW

Eredivisie 2017/2018 TYPER :)Witam serdecznie na blog-typerze holenderskiej Eredivisie. Polecam zabawę Waszej uwadze!Trzecia odsłona rozgrywek na niderlandzkich boiskach, ze szczególnym moim względem. Jak zawsze, serdecznie zapraszam do oddawania w niej swych typów na tradycyjnych-bukmacherskich zasadach (…)

przeczytaj cały artykuł

Miasto mistrzów - Kielce

Lider powinien podac pierwszy,ale ja nie mam czasu czekać.
34. Kolejka:
06.05. 14:30 FC Utrecht - VVV Venlo 1
06.05. 14:30 AZ Alkmaar - PEC Zwolle 1
06.05. 14:30 Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
06.05. 14:30 Twente Enschede - NAC Breda 2
(Szansa) 06.05. 14:30 Willem II Tilburg - Vitesse Arnhem 1:3
HIT 06.05. 14:30 Roda Kerkrade - ADO Den Haag 2
06.05. 14:30 PSV Eindhoven - FC Groningen 1
06.05. 14:30 SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2
06.05. 14:30 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nalo27

Podałem już wczoraj na privie do Boryska, pewnie je wklei tak jak pisał o 14:30

Ostatnia kolejka wiąże się z walką o lokaty, więc jeśli zaistnieje taka potrzeba, można typki podrzucić na privie!
Gdyby ktoś czuł, że rywal może mu podblokować typy, niech piszę, a ja zadbam o dostarczenie ich poprzez prywatną dyskusję. Wkleiłbym to bezpośrednio o godzinie rozpoczęcia meczów ostatniej kolejki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nalo27

Luzik:)
--
PS. Mieliśmy zachować ciszę:)
Nie mogłem się powstrzymać:) Na ten moment Typera wygrywa Miasto mistrzów-Kielce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.