Wątek dotyczący artykułu

Kamil Wilczek nie przestaje strzelać! Tym razem trafił w derbach Kopenhagi

Kamil Wilczek nie składa broni w walce o wyjazd na MŚ 2018. W niedzielnym meczu 33. kolejki Alka Superligaen z FC Kopenhaga (1:1) Polak zdobył swoją 18. bramkę w sezonie i przedłużył do sześciu serię ligowych występów ze strzelonym golem.

przeczytaj cały artykuł


EneMene

Lewandowski i Milik to pewniaki, walka o trzecie miejsce (bo nie sądzę, żeby Nawalka miał brać więcej środkowych napastników) pomiędzy Wilczkiem, Teodorczykiem i Kownackim. Każdy z nich daje o sobie znać w końcówce sezonu. Wilczek i Teodorczyk się nie sprawdzili, z tego pierwszego Nawalka zdawał się zrezygnować już po jesiennym zgrupowaniu, natomiast z Kownackiego może wyjść to samo co ze Stepinskim na Euro 2016. Ciężki wybór.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Moim zdaniem Nawałka zabierze czterech napastników, co jest zresztą wskazane, jeśli chcielibyśmy grać dwójką z przodu. Oprócz wymienionej przez Ciebie trójki nie skreślałbym też Stępińskiego, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie, i Krzysztofa Piątka (Nawałka potrafi też zaskoczyć, przykładem choćby powołanie Kapustki na Euro czy Białkowskiego na ostatnie zgrupowanie).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.