Wątek dotyczący artykułu

Lokomotiv - Motor: Nawet przed ostatnim biegiem liczyliśmy na wygraną (komentarze)

W niedzielę Lokomotiv Daugavpils przegrał na własnym torze z Speed Car Motorem Lublin 42:48 w ramach rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej. Trener gospodarzy nie ukrywał, że do ostatniego biegu liczył na zwycięstwo w meczu.

przeczytaj cały artykuł

MOTOR

Dalej uważam, że jedną dziurę w składzie mamy. Chyba sympatyczny Darek ma trochę szczęścia, bo wszyscy po trochu próbują ją łatać:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

I kiedyś przydarzyć sie musi :) Raczej chyba niewielu jest optymistów wierzących, że odjedziemy sezon bez porażki. Najważniejsze, żeby nie trafiła się w Pile i Krakowie, bo to będą kluczowe mecze dla układu tabeli. Kto wywiezie punkty z Łotwy i Piły będzie w PO (bo w Krakowie raczej wszyscy z kandydatów wygrają).

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Ja już w tą niedzielę dopuszczałem porażkę- a tu niespodzianka. Myślę, że i w Krakowie i w Pile będzie ciężko a w Rybniku nawet bardzo ciężko. Kraków się obudził i nastawi się mocno na mecze u siebie. Piła nie może tracić już punktów i też u siebie walczy o życie. Row pojedzie swoje i może to wystarczyć, bo są spasowani. Tak czy siak myślę, że lidera utrzymamy przez następne 4 kolejki, bo nawet jak polegniemy w Pile to zapas jest taki, że nas nikt nie dogoni.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

W Krakowie nie mamy prawa przegrać. Wiem, że nie należy nikogo lekceważyć i mecz meczowi nierówny, ale jeśli Gniezno i Łódź urządziły sobie tam trening (choć Koza nie jechał), a Piła, która na wyjazdach jest dramatyczna niemal tam wygrała, to nam po prostu nie wypada stracić punktów. Co innego w Pile - tam będzie faktycznie bardzo ciężko, bo tor specyficzny. Na wygrane w Rybniku, Łodzi czy Gnieźnie w ogóle się nie nastawiam. Już sam bonus w Gnieźnie uznam za sukces. Kluczowa bedzie Piła i Gdańsk u siebie.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Pełna zgoda. Oczywiście mam nadzieję na zwycięstwa ale porażki w Pile (mniej niż 10 pkt różnicy), Gnieźnie (bonus nasz), Łodzi i Rybniku są dopuszczalne. W Karakowie trzeba wygrać dla przyzwoitości.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.