Wątek dotyczący artykułu

W Toruniu nie ma drużyny. Frustracja powoduje kolejne "fochy" i kłótnie

Falubaz Zielona Góra pokonał Get Well Toruń 50:40, a na torze tylko raz pojawił się Jack Holder. Australijczyk zmienił w niedzielny wieczór Nielsa Kristiana Iversena, co nie spodobało się Duńczykowi.

przeczytaj cały artykuł

ApatorTo MyKibice

Długo nie trzeba było czekać,na fochy''Toruńskich gwiazd''
Na dzień dzisiejszy tą jazdą,walczycie z GKM o pozostanie w lidze!!!
Play off tak będzie,ale u każdego w telewizji.
Do rzeczy''Gwiazdy Toruńskie'':
Iversen-po kontuzjii bez formy
Doyle-dzwon w Gorzowie,załamany pewnie po tych sztucznych pieniądzach:D,które już chciał chować pod kewlar:)
Holder-4 sezon szuka ustawień na wyjazdy(beka)
Przedpełski-huśtawka formy pojedzie przyzwoicie,a zaraz klapa
Holta-pewnie już nadgarstki dają się we znaki
Kaczmarek-jest dobrze,ale bez przesady
Kopeć-źle,źle w tamtym roku rozwijał się w tym..... już odwala skoro słyszałem,że klub chce go wyrzucić:D
Więc minęło 5 kolejek,a oni dali bez sprzętu i formy(hahahahah)zawodowcy.
Tu nawet Jacuś nic nie zrobi, skoro jeden z drugim nażre się kasy teraz,a po sezonie pójdzie w pi**u.To,że kibice są oburzeni,ja się nie dziwię,też jeżdżę na mecze,z wyjazdami ciężej(mało czasu,praca)wymagają,a oni lecą w h**a
Módlcie się żeby byki za 1,5 tygodnia nie mieli dnia bo będzie lipa 40;50 jak nie lepiej.
Piona;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andy63

Hahaha. Tu nie chodzi o ty czy Byki będą miały dzień, czy nie. No może chodzi o to tylko czy wyjdziecie z 40-tu czy 35-iu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anty Asfalt

Następny mecz to będzie mecz o życie tzn o ewentualny awans do PO. Ale prawda jest taka że gdyby nie pech Stali to o PO już moglibyście zapomnieć. Ewidentnie coś w Toruniu jest nie tak. I dziwię się jeszcze ktoś z klubu nie zrobił porządku z tymi wypowiedziami zawodników, przecież to jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę

| Odpowiedz
blokuj
Anty Asfalt

A nie jest tak? Wiem ze kontuzje w tym sporcie to codzienność lecz w Stali teraz jadą bez jednego z trzech liderów i świetnego juniora. Jednak jadą i walczą. W porównaniu do Was oni lepiej wyglądają na wyjazdach i to może im dac jakieś pkt bonusowe. Wam musi wyjść mecz z nami bo tego teraz zawodnikom najbardziej brakuje.

| Odpowiedz
blokuj
Tony 76

Ja do tej pory przecieram oczy ze zdumienia jak skład za taka kasę może jechać taką padaczkę? Natomiast o ile to jest do przełknięcia w jakimś sensie to to co zobaczyłem w wykonaniu Frątczaka to jakiś kosmos. Miałem go za poważnego gościa, jak zobaczyłem jak wybiega na tor do Holdera i odprowadza mu motor do parkingu to mowę mi odebrało?Tak się zachowuje Menago? Brakowało tylko żeby klęknął wtedy. Jak ci zawodnicy mają go później szanować, śmieją mu się prosto w twarz. niestety ale Frątczak się kompletnie nie nadaje na to stanowisko, nie chciałem słuchać wcześniejszych opinii kolegów z Zielonej Góry a jednak, zwracam honor. Trzeba było czasu na to aby go ocenić i ten czas właśnie nadszedł, zrobił transfery jakie chciał, pracuje z drużyną juz od dłuższego czasu i jest wielkie g.... Musicie się go pozbyć jak najszybciej, bo drugi raz z takim wysokim budżetem jazdy w barażach wasi sponsorzy mogą już nie udźwignąć i położą laskę na klub.W Toruniu potrzebny jest gość z jajami, który ogarnie szybko ten chaos i gwiazdeczkom pokaże w jakiej są obecnie formie, Cześka Czernickiego brać na gwałt.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Nie wiem o jakas sytuacje z Holderem chodzi wiec sie do niej nie odniosę. Fakty sa takie, ze Doyle, Iversen i Holder (na wyjazdach) jada dno. To jest główna przyczyna takiego, ogólnego stanu rzeczy. Na dodatek taki Iversen wali fochy, Przedpełski to samo. Był Gajewski to sie wszyscy rozpisywali ze jest grobowa atmosfera, jest "wariat" Frątczak i też źle. I teraz pytanie za 100 pkt.. kto według Ciebie ma teraz ta drużynę poprowadzić?

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Czernicki za długo poza obiegiem. Kryjom ma teraz focus na Leszno i by sie na to nie zgodził. Trudno Jacek musi ogarnąc temat do konca sezonu, który i tak mamy już w doopie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Anty Asfalt

A ja wcale tej naszej wygranej na MA nie jestem pewien. Niels i Paweł coś już wczoraj pojechali a Jason ma teraz sporo czasu i jazdy aby wejść na swój poziom.

| Odpowiedz
blokuj
Anty Asfalt

Odbiegając troszkę od problemów teraźniejszości Apatora to w nowym sezonie może być również ciężko. Chodzi mi konkretnie o formację juniorską, znów posiłki z zewnątrz? Kopeć nie ruszył do przodu w tym sezonie a Denisa daliście w prezencie GKMowi.

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Moze sie myle,ale nie sadze..brak Kostka wyrazny...Mlody Zabik okularki i z seniorami show robi w parkingu,zamiast byc przy mlodziezy....A w GKm zadowoleni jestesmy z kontraktu Kostka..Juz widac ,,,jak mlodziez zadowolona.a mamy ,,grupke,,mlodych do ogarniecia.no i Kempes super zadowolony ze wspolpracy z Kostkiem...Oby do przodu teraz...haha,,,,zdradze Kostek pomagal Kempesowi w przygotowaniu toru,poraz pierwszy,,,i,,,,,:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
k 53 GKM

Bo wreszcie ktos sie nim/nimi zaczal zajmowac w meczu..konkretnie..Zreszta to bylo widac w ence..moze wlasnie takiej,,opieki,,,naszym mlodym potrzeba..Zobaczymy jak dalej bedzie..ale jest optymizm wsrod mlodych...bardzo chwala Kostka...Maja z kim pogadac o swoich problemach zuzlowych...:)i korzystac z jego wiedzy z toru,,,Bo Kostek umie to przekazac mlodym...Bywam w teamie Denisa na treningach mlodych,wiec slysze co mowi.....A jest Kostek wymagajacy i stanowczy wbrew swojej wesolej ogolnie ,,,,,,:).opinii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Dumny z Krzyża

Mecz z wami? Jak zdobędziemy 40 pkt to będzie cud... Doyle po kontuzji szuka formy, to samo PUK. Holder jedzie tak samo jak przed rokiem, jedynym pocieszeniem jest Kaczmarek, powrót do prawdziwego ścigania Pawła oraz można przyjąć za ok postawę Holty (za Miedziaka robi swoje a nawet więcej). Jednym słowem - prędzej wygramy w Częstochowie niż z wami (Lesznem) u siebie, taka prawda. Macie drużynę kosmiczną i najsilniejszą w historii ligi, przegracie max 2 mecze w sezonie i na 100% nie stanie się to w Toruniu.

| Odpowiedz
blokuj
karol3414

Realizm czy pesymizm? Może jedno i drugie?
A może jednak tli się nadzieja, że jednak uda się Toruniowi wygrać z Lesznem u siebie?

| Odpowiedz
blokuj
Tony 76

Moim zdaniem nie ma takiej siły która zatrzyma Leszno. Tam nie ma kompletnie słabych punktów w drużynie. My tez nimi przegramy, chyba, że Zagar zacznie wozić takie punkty jak pod koniec poprzedniego sezonu w co ja osobiście jakoś nie wierzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
karol3414

Myślę, że Gorzów może im się postawić, jak wróci Vaculik w formie. Wy chyba też możecie się pokusić o niespodziankę.

| Odpowiedz
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Powiem tak.Jako stary kibic żużla nie jedno już widziałem.Były sezony, gdzie faworyci do złota tracili medale.Wystarczy jedna głupia kontuzja i po herbacie.Oczywiście,że nikomu tego nie życzę,ale w żużlu to jest bardzo prawdopodne.Zgadzam się z Tobą,że na dzisiaj Leszno wymiata,ale do końca sezonu jeszcze daleko.Na koniec może się okazać,że to Toruń,Gorzów,albo Czewa zdobędzie majstra.Nic nie wiadomo.Nie ma co się sugerować pierwszymi kolejkami.Żużel jest nieobliczalny i dzięki temu wspaniały :)
Pzdr z Gorzowa !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Oli-34

Czy to nie Ty przypadkeim pisałaś, że zlejecie Leszno na inauguracje 53;37 czy jakoś tak? No to swoje chciejstwo schowaj sobie do kieszeni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
emii

Póki co to Sparta ma ostre lądowanie.Mialobyć szałowo a idzie ciężko. Teraz w Tarnowie odpalił Milik ale bez tego nie wiem czy wynik bylby taki. Pewniacy to Maciek i Drabik a reszta potrafi napsuć nerwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
k 53 GKM

Spoko,,czym Ty sie martwisz..My to mamy czym sie martwic/zastanawiac..Ale pierwsza ,,jaskolka,,,,juz nadleciala,,:::))),,Zarzad dziala i Trenerzy tez,,:),,No i zawodnicy,,:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Electraa

To prawda. Jeśli Milik utrzyma ten poziom, to powinno być ok. Tylko Dobrucki i te jego błędy taktyczne w każdym meczu....

| Odpowiedz
blokuj
emii

Największym błędem jest odcinanie od jazdy Damiana. Nie wiem dlaczego nie chcą spróbować chociaż na jeden mecz odstawić Andrzeja, przeciez co za roznica, który zdobędzie śliwki. Tak to przynajmniej Damian by pojeździł a mozliwe, że jakies punkty zdobył.

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Ja bym poczekał z diagnozami indywidualnymi do 1-2 GP.
Jeśli Doyle będzie w nich innym Doylem niż dotąd w lidze, to spełnią się niestety prognozy dot. tego pana.

| Odpowiedz
blokuj
Tony 76

Tylko co wtedy z takim "lamusem" zrobić? :-) W przyszłym roku i tak znajdą się następni naiwni i wyłożą na niego potężną kasę :-) Nie wiadomo jaki jest zapis w kontrakcie. Toruń jest ugotowany takim zawodnikiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
viva UL

No fakt,kontraktu nie znamy,ale nie wierzę że ma gwarancję startów bez względu na wyniki.Jest młody Holder - bardziej z nim chyba są wiązane nadzieje na przyszłość niż z Doylem.
Pozostaje jeszcze PUK i stary Holder...
Trochę dużo tych dziur.
Któryś musi "odpalić" inaczej biada.

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

To wiąże się z brakiem wyników (przynajmniej na początku) a Termos chce medali.
Tym bardziej,im bliżej do wyborów.
W sumie gorzej niż ten zaciąg chyba by nie pojechali...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.