Wątek dotyczący artykułu

Wicemistrzowie Polski mogą stracić sponsora tytularnego

Torunianie ponownie znaleźli się w gronie czterech najlepszych drużyn w Polsce, ale grozi im utrata sponsora tytularnego. Trwają jednak intensywne negocjacje nad dalszym wsparciem klubu przez Polski Cukier.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Nie wiem jaka to rodzina ale póki co jest tak, że odeszli by "mięsiarze" i nie starczy Wam na I ligę. Ponoć ma sie to zmienić ale oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Zgadza się. Więc nie pisz, że wycofanie sie jednego sponsora nie zrobi Stali krzywdy. Może jednego drobnego ale nie jednego z dwóch głównych. Toruń twierdzi, że nawet po odejściu Polskiego Cukru budżet Pierników sie nie zmniejszy. Odważnie. Ale u Was jest inaczej a napisałes, że tak samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ziomuś 30

Jestem ciekawy jak to wyjdzie. Polski Cukier to firma mająca centrale w Toruniu i tylko ze względów politycznych wydaje mi się jest problem z dalszym finansowaniem. Z kolei główny właściciel jest bardzo mocny finansowo aczkolwiek miał swoje problemy, ciekawe co z tego kotła wyjdzie. Jakby PC został i doszło sporo grosza z innych źródeł (a na to się zapowiadało) to byłby może nawet wyższy budżet niż ZG a tak może wyjść średnio, przez niestety politykę.

| Odpowiedz
blokuj
Meble Polska

Fajnie było by gdybyście dogonili z kasą zielonke bo u nas najprawdopodobniej dojdzie bardzo dobry sponsor, także również będziemy dorównywać zielonce. Wiec wniosek z tego że lata zielonej góry się konczcą a nastaną lata walki o MP. No i może w końcu w Europie polskie drużyny zaczynać coś działać.

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Spółki Skarbu Państwa to fajni sponsorzy ale niestety podatni na wpływy polityczne. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Słupsk, Koszalin a teraz może Toruń. Na szczęścia dla Was, prezes Wiśniewski to facet dużego kalibru jesli chodzi o biznes i to nie tylko w wymiarze finansowym ale także - nazwijmy to - koneksyjnym. Jego poprzednik nie byłby w stanie tak wysoko podnieść status Pierników. Można rzec żartobliwie, że Wiśniewski jako Prezes to Wasz najlepszy transfer :) Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
arekPL

Pitolisz ...a halę na K1 kto buduje? Oni tak sobie ??? Nie jesteś w temacie więc wyłącz się z dyskusji ! Nie siej zamętu jak PiS-uary !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Gabriel G

A co ma jedno do drugiego? Ja nie twierdzę, że Oni chcą odejść. Ja twierdzę, że bez jednego z nich Stal by mogła paść. A mój interlokutor twierdził, że Stal ma tylu sponsorów, że odejście jednego z nich, kogokolwiek, Stali by nie zaszkodziło. Czytaj ze zrozumieniem bo piszesz nie na temat. Z całym szacunkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.