Wątek dotyczący artykułu

Nowe kontrakty Kowalczyka, Łyżwy, Masłowskiego i Skrabani w Azotach Puławy

Azoty Puławy, aktualny wciąż brązowy medalista PGNiG Superligi, kompletują skład na kolejny sezon. Nowe umowy z puławskim klubem podpisali: Bartosz Kowalczyk, Krzysztof Łyżwa, Piotr Masłowski i Adam Skrabania.

przeczytaj cały artykuł


bialyy

Kowalczyk Lyzwa a zwłaszcza Skrabania ok Ale Masło??za co???za ciągłe nieobecności i wchodzenie na 10 min i oddychanie rękawami??bez sensu.. Klasowy rozgrywający potrzebny jak tlen zwłaszcza w kontekście Kowalczyka żeby miał się od kogo uczyć...mam nadzieję że Kuchczynski i Prce już raczej bez szans na kontrakt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trzeci trener azotów

Z Prce to bym sie tak nie rozpedzał. Może obnizył loty, ale jego doświadczenie jest niebagatelne. Jak drużyna gra kupe w meczu on jedyny nie boi sie wziąć piłki w rękę i rzucić (ostatnie mecze z Gwardią i Chrobrym). Ma swój bałkański charakter, ale jako zmiennik może być bardzo pomocny drużynie.
Co do Pawcia Grzelaka "pierwszego obrońcy ligi" to nie ma się co łudzić, dalej bedzie pokracznie stał w obronie w pierwszym składzie. Powody są dwa: pierwszy - Witaszek go wylansował, drugi - jest tani, tyle co do Pawcia.
Jesli chodzi o trenera to moim zdaniem nikt szanujący tu nie przyjdzie dopóty, dopóki prezes wtrąca swoje trzy grosze do ustalania składu (np. Pawcio)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.