Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Idziesz do szatni. Dzisiaj już nie pojedziesz (felieton)

Różne są opinie o jeździe połamanych żużlowców. Robert Wardzała przekonywał mnie, że warto zaufać zawodnikowi, który nie jest idiotą i nie będzie narażał siebie i rywali. Biję jednak brawo Piotrowi Baronowi za to, co zrobił z Januszem Kołodziejem.

przeczytaj cały artykuł

grzesieklistek

Jest jeden dosyć istotny wątek w zachowaniu Piotra Barona.
MÓGL SOBIE NA TO POZWOLIC... ot taki gest i opieka nad swoim zawodnikiem i oczywiście BRAWO mu za to.
Jestem jednak pewien na 100%, że gdyby skład unii nie miał w tegorocznym składzie np Hampela i Sajfutdinova tylko innych przeciętnych zawodników a nr jeden byłby Piotrek P i Janusz K to jechalby do końca zawodow na bank, a czy pamietalby to? Nikogo by to wtedy nie interesowalo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grzesieklistek

Pewne to jest tylko jedno jak wiadomo... ja nie jestem, nie byle i nie będę trenerem ani managerem żużlowym ale oglądając i kibicują tej dyscyplinie od 30 lat wiem po prostu, że tak jest i nie ważne jakiej to drużyny dotyczy bo tak byłoby według mnie w każdej z drużyn ekstraligowych... A fajnie byłoby to tak uregulować żeby było to niemożliwe i lekarze zawodów powinni być zdecydowani i stanowczy do bólu, a mając 1% niepewności co do stanu zawodnika dla bezpieczeństwa jego i innych orzekać niezdolność do kontynuowania zawodów. Sorry ja po utracie przytomności nie odwazylbym się prowadzić taczki tego samego dnia, a motor prędkość i po kilku minutach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.