Wątek dotyczący artykułu

Leon Madsen krytykuje tor w Lesznie. Zastanawia się, po co są regulaminy

ForBET Włókniarz Częstochowa w niedzielę poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie, ulegając w Lesznie Fogo Unii (37:53). Goście nie poradzili sobie z wymagającym torem. - Jestem zaskoczony, że pozwala się na taką nawierzchnię - mówi Leon Madsen.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Włókniarz

jakby tak zamiast Gruchalskiego jechal np Miedziak,nie zamknal by gazu i wjechal wprost na Pawlickiego ktory na tym kartoflisku mial uslizg i polamali by sie na caly sezon to zmadrzal bys troche?
Unia jest silna,przed sezonem myslalem ze tylko Wrocek mocniejszy,mecze pokazuja ze jednak nie
ale zeby sie tak bac Wlokniarza,robic podziurawiony tor,antyzuzel i narazac swoich?
jest Manchester City i Unia Cioty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa-Darcy Ward 43

Czy zatem przystoi klubowi tak utytułowanemu, klubowi który o lata świetlne wyprzedza inne kluby lub klubiki przygotować takie zasieki na „zbieraninę” miernych zawodników reprezentujących klubik z Częstochowy ?:).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

Druzyna za 11 baniek, najlepsi zuzlowcy w Polsce a Baron dalej swoje. Po 5 meczach przestana chodzic ludzie na stadion tak jak we Wrclawiu i wcale sie nie bede zdziwiony. Podziwiam kibicow Lesznie, ze toleruja taka blazenade w wykonaniu Berona ale to ich sprawa. Dla mnie moga sobie zdobywac piec zlotych medali pod rzad, ja wiecej meczu z Leszna nie obejze i tyle. Szkoda czasu na antyzuzel. Niedlugo zatesknia za tymi niby placzkami z calej Polski. Druzyny beda przyjezdzac do nich i olewac mecze aby tylko calo dojechac, w sumie u naszych po kilku biegach mozna bylo zauwazyc rozluznienie aby dojechac ten mecz tylko wlasnie do konca bo wynik nie mial absolutnie dla nas zadnego znaczenia.Marek nawet Lyagera wpuscil :-) Niech robia tak dalej i ciesza sie z wygranych 65:35, zajebiste emocje he he he
ps. Moglo byc takie fajne widowisko a zafundowano wszystkim gnojowisko ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
t częstochowa-Darcy Ward 43

Kolego już Ci piszę co następuje: miejscowi kibice zawsze będą na Smoku, ponieważ w Lesznie nie ma nic innego oprócz stadionu żużlowego oraz ZOO dookoła niego, sprawa druga: skoro inwestujesz 11 melasów to po to, aby wygrać ligę i to nieważne czy na torze, czy na kartoflisku, czy na lodowisku, czy może nawet na kompoście... tytuł jest tytułem... piętnasty, szesnasty, siedemnasty, a dla mnie to może być nawet i setny... :). Rozumiesz teraz myśl przewodnią działaczy, kibiców Unii, a nawet samego doktora Gryczki ?:). Pozdrawiam :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Sebol

Ostatnia kolejka i wszędzie narzekają Grudziądz, Tarnów, Zielona Góra, Leszno - wszędzie antyżużel, nie warto oglądać. Przerzucić się na F1 w piątek Kubica jedzie. Tor równy jak na stole. No i gwarantowane emocje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tony 76

Nie dziekuje. Potrafie wyselekcjonowac sobie mecze, ktore warto ogladac. Od waszego toru wole wyjscie z psem do lasu po niedzielnym meczu. Bez urazy :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.