Wątek dotyczący artykułu

Wstydliwy występ Stelmetu Enei BC. Andrej Urlep: Nie istnieliśmy na boisku

- Nie istnieliśmy na boisku, rywale dali nam prawdziwą lekcję koszykówki - tak o porażce w pierwszym meczu półfinałowym z Anwilem Włocławek (84:98) mówi Andrej Urlep, szkoleniowiec Stelmetu Enei BC Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

ws21

Nawet jeśli Stelmet wygra, więcej, zdobędzie DMP mój pogląd na ten zespól się nie zmieni. Ja takiego stylu uprawiania sportu nie trawię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Coś ci objaśnię, kolego. Wierny kibic to taki kibic, który jest z druzyną na dobre i na złe. A nawet na bardzo złe. Pod tym kątem kibice Anwilu nie sa najwierniejsi w Polsce - jak piszesz - a wręcz odwrotnie. Dwa czy trzy sezony temu jak nie weszliście do play-off to ci "wierni" kibice wieszali psy na druzynie, zarządzie i na kim sie dało. Jesteście więc kibicami sukcesu. I tyle. Wierni kibice to są np. w Słupsku i w jeszcze kilku miastach ale z pewnością nie u Was. Wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tanaka

Przeważnie zawsze się wypowiadasz z sensem ale teraz pier... głupoty. Jak zarząd źle organizuje prace drużyny i nie ma wyników to trzeba im gratulować czy ganić? "Kibice sukcesu" mówisz ? To odpowiedz mi na pytanie, kiedy był ostatni medal zdobyty przez Anwil? Uważasz, że tyle czasu bez sukcesu i jedną z najwyższych frekwencji na hali w Polsce tworzą krasnoludki? Największa różnica między Włocławkiem a innymi miastami jest taka, że Wy chodzicie oglądać i kibicować koszykówce a my chodzimy na ANWIL. Ja i tysiące innych nie wyrzekniemy się nigdy Anwilu bo mamy go w sercu. Jak się nie mieszka w mieście, który żyje koszykówką to się tego nie zrozumie. Mimo wszystko pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ws21

A co ja mam wspólnego z Anwilem? Więcej, z jakimkolwiek klubem spoza Zielonej Góry? Mnie interesują wyłącznie kluby i sportowcy z mojego miasta. W związku z tym nie wiem jak są zorganizowane inne kluby, więcej mam to głęboko gdzieś.
Od swojaków wymagam. I tyle. Zespół złożony z zawodników wybitnych i dobrych gra kiepsko. I to mnie boli.

| Odpowiedz
blokuj
ws21

A co to mnie obchodzi czy interesuje czy nie? Wolne forum w wolnym świecie. Jak nie chcesz nie czytaj moich wpisów, autor zawsze jest widoczny. Wielu mnie nie trawi? Przyzwyczaiłem się że ten świat tak jest zbudowany ze głupota jest w większości. Mam satysfakcję że miałem rację i dzieje się dokładnie to o czym pisałem w grudniu, styczniu, lutym ….W czasie kiedy inni piali z zachwytu nad Urlepem.

| Odpowiedz
blokuj
Holender

Wiem,wiem.Rodzina. Masz poczucie ze kuzyna skrzywdzili. Uwierz ze z nim to nie grali by nawet w play-off i koncze polemike z toba bo ty masz klapy na oczach....Tylko gronek,gronek i gronek.Imasz racje pi...lisz o nim juz pol roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ws21

Z Gronkiem zdobyli PP I DMP. Takie są fakty i nic tego nie zmieni. Z Urlepem na razie przegrali finał PP i są na dobrej drodze do 4 miejsca w PLK. I trudno mówić że Gronek miał lepszy skład niż Urlep. Bo nawet jeśli tak jest to już wynik wkładu Urlepa. Za jego rządów doszło do zmian w składzie, dla mnie bezsensownych, w każdym razie nic zespołowi nie dających.

| Odpowiedz
blokuj
ws21

I po cholerę czytasz dalej moje wpisy? I w dodatku nie potrafisz ich zrozumieć? Od miesięcy piszę że problemem zespołu nie był i nadal nie jest trener. To na forum była nagonka na trenera więc czułem się w obowiązku go bronić. Problem jest w mentalnym przygotowaniu zawodników a to "wyleczyć" może psycholog. Bo jestem przekonany że każdy z kaleczących w Stelmecie grę jak trafi do innego zespołu będzie gwiazdą.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.