Wątek dotyczący artykułu

Grand Prix Polski na żywo. Transmisja TV, stream online

Grand Prix Polski na żywo oglądać można w telewizji Canal+. Transmisja dostępna będzie również online. Relację live w internecie przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

elgato

Fantastyczny news. Zawody pokaże telewizja canal+.. Przecież wiem ze nie "al dzazira" czy jak się to pisze. Autor jest tak leniwy, ze nawet nie poda kanału transmutującego zawody. C+ sport, c+ sport 2, C+ family... Ostatnio tylko ekstraliga jest pokazywana regularnie na jednym kanale i nie trzeba szukać . Reszta, czyli gp, plz1 i inne okolicznościowki trzeba latać po kanałach... Więc panie Kaczmarek, tyle to ja i bez tego newsa sue dowiedziałem.
Pozdrawiam serdecznie z Leszna
elgato

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaboom

Po 1. GP transmituje Canal+, a nie C+ Sport, C+ Family
Po 2. Nie trzeba latać po kanałach, bo pokazuje je właśnie Canal+
Po 3. Pokazałeś, że nie wiesz gdzie oglądać GP Polski i co gorsza nie pomógł Ci nawet news, czyli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Podsumowując - nie musisz skakać po kanałach, tylko oglądaj Canal+.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.