Wątek dotyczący artykułu

Genialna atmosfera i popis gry Anwilu. Lider zdeklasował mistrza

To był prawdziwy koncert w wykonaniu zespołu Igora Milicicia. Lider PLK w wielkim stylu pokonał Stelmet Enea BC 98:84 i prowadzi 1:0 w serii do trzech zwycięstw. Dopisali także kibice, którzy stworzyli znakomitą atmosferę na trybunach.

przeczytaj cały artykuł

ryba1985

95 decybeli... Wątpię żeby w tym hałasie mozna było usłyszeć jakieś wyzwiska. Jedna przyspiewka o Hrycanie gdy ten po gwizdku chciał zdeptać Ivana - a może jakaś kontuzja by z tego wyszła... Cały Adam, jak nie łokciem to nogami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Z decybelami nie dyskutuję. Jesteście głośną publicznością - to fakt. Ale mniej mi sie podoba gwizdanie podczas prezentacji rywali i całe mnóstwo bluzgów jakie na tej hali słychać. Byłem u Was kilka razy i spotykałem zachowania i kibiców nie nadających sie do koszykówki a w zasadzie nie nadających sie nigdzie. Mówie tylko o tym co sam widziałem. W/g mnie tacy kibice szkodzą wizerunkowi klubu. Zresztą na tych łamach jakiś kibic Włocławka bez żenady pisał, że koszykówka to nie snooker a na Stelmet będzie blużnił bo nie lubi. Słabe. Ale chyba akceptowane i to ujmuje Wam sympatyków w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.