Wątek dotyczący artykułu

Brak gwizdka i wygrana na 2:0. BM Slam Stal o triumf od finałów Energa Basket Ligi

Ogromne kontrowersje i druga wygrana BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski. Niesamowity D.J. Newbill był faulowany w rzucie na wygraną, ale gwizdki sędziów milczały. Ostrowianie wygrali 82:81 i są o wygraną od finałów Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Asfodel - nie karmię trolli

Skasuj to konto trollu bo pojęcia nie masz o żadnej dyscyplinie sportowej, w której się udzielasz. Jesteś zwyczajnym maluczkim zakompleksionym trollem, który żeruje na hejcie w necie. Tacy ludzie jak ty są zakałą tego społeczeństwa. Jesteś nikim i takim pozostaniesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Adrian Woźny

nie karnisz trolli a mu właśnie postawiłeś obiad u Sowy. Nie odpowiadaj durniom, to najlepsza metoda. Najlepiej nie zwracaj na nich uwagi. Politycznie na pisiorow jak najbardziej ale nie trollom na forum sportowym ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
GENESIS_T

A Ostrów to co ? Niby miasto ? Ha, ha, ha. W podstawówce gracie cieniasy, bo nawet was nie stać na normalną halę. Mam nadzieję, że już w pozostałych trzech meczach nie będzie pomocy od sędziów i TORUŃ awansuje do finału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Ździmir

Ja nie jestem z Ostrowa. Tylko im pogratulowałem i się odezwały płaczki. Z finału to można uciec, ale błąd sędziego??????? Matkooo świiyyynta. Trzeba było z Gollobami na mecz lecieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hawi2

Krzyżacy nigdy nie potrafili się pogodzić z porażką. haha. Całbecki wybudował wam halę za środki całego województwa. A co było przed tem ????? Zero. Tak jak wasz wynik!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|8)
blokuj
Komentarz usunięty
Michaelus

Dlaczego tego tyfusa tak boli hala toruńska? Bo za bilet musi płacić x3. Nikt obok takiego nie usiądzie ani po lewej, ani po prawej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.