Wątek dotyczący artykułu

Krytyka pod adresem Taia Woffindena. "Za dużo płacimy w naszej lidze"

Tai Woffinden wygrał sobotnie Grand Prix Polski na PGE Narodowym. Postawę Brytyjczyka w ostrych słowach skomentował Wiesław Wilczyński. Były prezes pilskiej Polonii zarzucił Woffindenowi brak szacunku do polskiej ligi.

przeczytaj cały artykuł

Guy Martin

Jak Wiesiek jest takim samym ekspertem jakim byl prezesem to ja sie nie dziwie ze wyciagalismy Hampela Gapinskiego Miskowiaka po promocji z Pily a Polonia zdechla jak sie tylko zawinal wielki prezes . Ja w sumie do tej pory nie wiem co sprawia ze facet dochrapal sie takiego stanowiska jakie zajmuje . Kolejny Dyzma w naszym sporcie i polityce
jak to mowia Polonia Pila byly prezes pije dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pilanin

Chyba coś Ci sie pomyliło. Wilczyński odszedł z klubu w 2001 roku a wtedy Polonia nie miała kłopotów. Akurat to dobry prezes był no ale tutaj jakieś głupoty wypisuje z Woffindenem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.