Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

EneMene

Gratulacje dla Warsa za przejęcie po mnie pałeczki zwycięzcy i dla całej ekipy za wytrwałość, której mi zabrakło :p
I jak zwykle dla Przemka, za złączenie piłkarskiej społeczności SF swoimi pomysłami!

Wiem że to jeszcze nie koniec, ale raczej wszystko jest już jasne, a później mogę zapomnieć napisać xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław M11

Dziękuje:)
Ja dzisiaj staram się unikać wzniosłego tonu:)
To tylko zabawa, może w skromnej wersji będzie ciąg dalszy...
Jak napisał Pablo, będziemy się rozmieniać na drobne:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Pablo

Nic o nas, bez nas ;)
Ja nie zamierzam się rozdrabniać :)
Nie wiem co młody szykuje na MŚ, ale to będzie ostatni mój dech tutaj..., a miało być inaczej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Fazik

Podziekowania dla Przemka i wszystkich uczestnikow.zakonczylem tradycyjnie,ale ktos musi byc ostatni,by inni mogli zajac lepsze lokaty;)troche malo ostatnio czasu i na sport i na komenty,tak,ze prawdopodobnie ostatni sezon na syfach,wiec "na gazie" WSZYSTKIM :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.