Wątek dotyczący artykułu

Kadra siatkarek przyspiesza, by dogonić świat. "To jedyna droga"

Kilka nowych twarzy, jedna istotna nieobecność i ryzykowny, ale być może skuteczny pomysł na grę. Reprezentacja kierowana przez Jacka Nawrockiego będzie starała się udowodnić, że stać ją na skutecznie mierzenie się z najlepszymi na świecie.

przeczytaj cały artykuł

Jg2

8 2 siatkarki dostało powołania (szerokie składy) w ciągu 3 lat pracy Nawrockiego.
To produkcja reprezentantek a nie jakieś budowanie zespołu. Od takiej reprezentatki
Pzps pobiera opłatę przy zmianie barw klubowych i to się tylko liczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marekwyszosiat

Nie jestem zwolennikiem Nawrockiego ale jak już się czepiać to stawiać prawdziwe zarzuty. Zgadzasz się z Wołosz co nie przeszkadza ci zarzucać jej braku Nawrockiemu... Podaj które to zawodniczki po za tym logika pod tytułem ,, powołał inne słabe więc X słabą też powinien " jest logiką godną cegłówki. Co do Grejman to nie wiem jaki był powód wiem że ta dziewczyna zmarnowała sobie karierę woląc plotkować za bandami za dobrą kaskę niż grać za mniejszą. To taki przypadek jak panna Damaske obwołane wielkimi talentami które w dorosłej siatkówce nic poważnego nie pokazały. Podsumowując rozmowa z tobą na tematy siatkarskie ma tyle samo sensu co rozmową z wyżej wspomnianą cegłówką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.