Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

Przemysław M11

Tabela końcowa sezonu 2017/18 w Multi 11, nieco osobiście:
3974 Blue Wars (mistrz prowadzenia typera)
3902 Kierowca Pociągu (zresztą świetny też kierowca auta, doświadczyłem)
3884 Fan Sparty (Patryk jak tylko może to pomocny)

3874 Nalo (odkrycie ostatnich miesięcy na SF/M11, za tydzień frytki heh)
3755 Aleksandar (mało się znamy, ale bardzo szanuje)
3681 Kasyx (nawet jak ma inne poglądy to nie da się nie lubić go czytać)
3607 Marta (zaangażowana w te portale, może temu że młoda)
3548 Rotacyjni (to chyba my wszyscy, pozdro Duker)
3509 Kubala (mistrz sumienności, bezkonfkiktowy)
3498 Szakaluch (poznałem tego wariata, dzięki Pablo!)

3485 Jerry (najfajniejszy "troll" na tym portalu)
3481 Pablo (1z10? Jeden na milion, super człowiek!)
3410 Przemysław (taki skromny...)
3400 Abak (od zawsze z nami, kobieta z sportową klasą)
3368 Wislok (ambitny, wie co to życia różne barwy, szanuje!)
3298 Włókniarz] (jak go znam, a znam to ta pozycja go boli)

3266 Penhal (legenda prowadzenia gry na SF, pozytywny i polityczny nieco)
3140 Lexon (pierwszy mistrz, powrót do mini konta na SF nie posłużył heh)
3050 Rambo (szacunek, że ten fatalny sezon w grze przyjmował na luzie)
2946 Fazik (sytuacja z Vierą pokazuje oryginalność tego super gościa)
Niesklasyfikowany Kamil (za dużo opuścił rund, z Kierowcą łączy go to, że też poznałem Kamila za kierownicą, tam nie jest laikiem heh)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Boleć nie boli, bez Messiego, bez bramkarzy i środka oraz przy zawodzącej przez ponad pół sezonu ofensywnej pomocy ciężko byłoby wykręcić wiele lepszy wynik. Chociaż w kilku rundach kompletnie zawaliłem i dwie, trzy pozycje w górę mógłbym podskoczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Fajny był ten sezon... Trochę się czuję teraz jak bohaterowie jednego z moich ulubionych filmów, "Uśpieni"... Finałowa scena, gdy ostatni raz spotykają się wszyscy na kolacji, a potem się rozchodzą w swoje strony...
Miłego Panie i Panowie! Jeszcze będzie czas na podsumowania, ale kolejny raz czapki z głów dla Przemka, dla pomocników i wszystkich nas... Fajny był ten sezon...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Przemysław M11

Bo to Pablito Twoja wielka zasługa, pomysł formatu:)
Czapki z głów przed najlepszym rowerzystą Częstochowy zaraz za Markiem Cieślakiem:)
Dzięki Pablo.
Do jutra, znikam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ

Dzięki Przemas za przednią zabawę, którą nam zorganizowałeś :)
Fajny pomysł i dużo Twojej pracy, później też pomocników....może nie wygląda, ale naprawdę doceniam! :)
Gratulacje dla Warsa za zwycięstwo i podziękowania dla Wszystkich za wspólną zabawę.
Ja średnio, mimo, że dosyć dobrą ekipę wylosowałem...koniec kolejki zazwyczaj rozczarowanie, ale nowy tydzień zawsze z nadzieją, że będzie lepiej;)
Teraz wyjątkowo słabo...no nic, ważne, że Barcelona przegrała i nie pobiła rekordu ligi ;)
Wszystkiego dobrego Panie i Panowie! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.