Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

Przemysław M11

Oficjalna propozycja projektu "LIGA SZÓSTEK"
1. Zabawa będzie mini wersją Multi 11
2. Mogę dać pomysł, format, koncepcje.
3. Rundy prowadzi (czyli edycja bloga, liczenie, tabelę) 5-6 pewnych osób (ja, Nalo, Kierowca, Wars, ...) Można do tego celu utworzyć przed 18/19 nowe konto.
4. W grze bierze 14, 16, lub 18 osób
5. Rywalizacja odbywa się jako główna tabela w formacie ligowym. Taka jak do tej pory tabela zbiorowa to tylko dodatek.
6. Przy 14 osobach, 26 kolejek i małe play-off
7. Przy 16 osobach, 30 kolejek i bez play-off
8. Przy 18 zespołach, podział na 2 konferencje (z rywalem z konferencji 2 mecze, z przeciwnej jeden). Zatem 25 kolejek i potem małe play-off
9. Podział na pozycję bramkarz, obrona, pomocnik, napastnik
10. Skład na kolejkę to bramkarz, 6 graczy z pola i 3 rezerwowych (bramkarz i 2 z pola)
11. Możliwe ustawienia (z pola) 3-2-1, 3-1-2, 2-3-1, 2-2-2, 1-3-2 (może coś jeszcze, nieważne teraz)
12. Z ławki bramkarz zmienia bramkarza, napastnik tylko pomocnika i napastnika, pomocnicy i obrońcy wszystkich
13. Nowa punktacja, skromniejsze punkty za super wyczyny. Tak by nie wygrywać meczu wystrzałem jednego przykładowego Thauvina.
14. Z racji, że format ligowy, meczów między sobą to nie byłoby takich bonusów jakie znamy z M11.
15. Jednak jakieś bonusy by mogły być, tak by się uzbroić na trudniejszego rywala. Do wymyślenia.
16. Skład na mecz jak mówiłem 7+3, a szeroka kadra to 14 piłkarzy.
17. Format składów można by oprzeć na fajnej koncepcji z tego sezonu, nieco modyfikując. Przykładowo:
- Brazylia (bez graczy z La Liga)
- Brazylia (bez graczy z Premier League)
- Argentyna (bez graczy z La Liga)
- Argentyna (bez graczy z Serie A)
- Hiszpania (bez graczy Realu)
- Hiszpania (bez graczy Barcelony)
- Hiszpania (bez graczy z Premier League)
- Wielka Brytania
- Włochy
- Francja (bez graczy z Premier League)
- Francja (bez graczy PSG i Monaco)
- Niemcy (bez graczy Bayernu)
- Niemcy (u23+gracze Bayernu)
- Belgia (możliwe rozbicie na dwie koncepcje, zależy od transferów)
- Polska
- Bałkany
- Czecho-Słowacja
- Ameryka Południowa (bez Brazylii i Argentyny)
- Afryka (bez graczy z Ligue 1)
- Afryka (bez graczy z Premier League)
- Europa (Portugalia, Dania, Szwecja, Holandia, Grecja...)
- Twoje pomysły:)
To tak z grubsza.
Najważniejsze to 5-6 pewnych i chętnych do prowadzenia.
Każdy w całym sezonie by prowadził 5-6 razy kolejkę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Przemku.
13. Nowa punktacja, skromniejsze punkty za super wyczyny. Tak by nie wygrywać meczu wystrzałem jednego przykładowego Thauvina.
To jedyny co dawał trochę radości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.