Wątek dotyczący artykułu

Mistrz świata o sobie samym. Pił, nie miał co do garnka włożyć. Butelki z piwa rzucał na 100 metrów

Jason Doyle, jakiego nie znacie. Mistrz świata z 2017 roku otworzył swoje serce przed Łukaszem Benzem z nSport+. Opowiedział mu o tym, jak imprezował i jak żył mając w kieszeni 200 funtów miesięcznie.

przeczytaj cały artykuł

stalowy holender

alez ucichly echa sobotniego motokrossu na Narodowym ...ani slowka wiecej ...same tematy zastepcze, najpierw Bartek i jego "szalona "jazda , teraz Mistrz alkoholik , niezle PZM trzyma reke na pulsie ...zupelnie jak pisiorki na telewizji ...quo vadis Polsko?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy holender

co za roznica Doniu czy Jareczek , wszyscy to karierowicze i zlodzieje ...jeden liberal drugi radykal , kazdy ciagnie w swoja strone ...tylko Kowalski zawsze za to placi ...pisze o obecnym rezimie bo bardzo przypomina mi sie PRL ...tylko ludzie wtedy byli lepsi i mimo biedy i kartek kazdego bylo stac na usmiech

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

??? Czy Polskie firmy nie mogą dobrze działać? Dlaczego Niemcy za grosze mają kupować Polskie zakłady? Doniu zawsze powtarzał,że PLLot nie ma szans na przetrwanie,a po zmianach w rządzie Polskie linie nagle mocno wyszły na prostą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
brat moskala

Co do LOT-u to nie trzeba być geniuszem żeby sprawdzić w jakich czasach poczyniono największe inwestycje między innymi w Dreamlinery a kto teraz spija śmietanke tych inwestycji :D no chyba ze sie ogląda propagande TVPis to inna historia , nie ma już ratunku....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Piter ZG

Przecież mafia zamieszana w aferę Amber Gold próbowała doprowadzić PLlinie do bankructwa! Sami za nie swoje pieniądze otworzyli tanie linie i chcieli e ten sposób pogrążyć PL.! Gadanie teraz o śmietance jest nie na miejscu. Kilka lat temu" znany i lubiany" Doniu powtarzał,że rząd nie będzie dokładal do tego interesu,bo nie przynosi zysków. Prawda jest taka,że każdy rudy jest fałszywy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Electraa

Mogą. Wybacz mi, ale ja przykładowo wolę korzystać z zagranicznych przewoźników niż z usług poczty polskiej, gdzie moje paczki się gubią, a obsługa klienta jest na fatalnym poziomie. Liczy się dla mnie jakość usługi, a nie kto ją oferuje. Na tym polega wolny rynek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KIBIC Z POZNANIA.

gdzie ty masz rezim ,jak PO okradało polaków przez 8 lat to co to było ,sprzedali całą polskę w ręce obcych państw i to była demokracja ,Polska ma być dla Polaków anie dla celebrytów i polityków ,byłeś w ZOMO BYŁEŚ W ORMO TERAZ JESTEŚ ZA PLATFORMĄ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
brat moskala

za dużo TVPis :D PO okradało ? to dlaczego nikt nie siedzi ? Pisiroy mają w rekach sądy , prokurature , policje i dziwnym trafem nikt nie siedzi :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
stalowy holender

widzisz buraczku ja od kiedy nauczylem sie czytac i pisac jestem tylko za soba , nigdy zadnych stron nie wybieralem , jedni wybierali czerwonych inni bialych , zielonych i nnych przebierancow i zzawsze ich ci wybrancy w dupcie wydupcyli ...podniecasz sie bo dostales 500+ i codzien wolasz Bog , Honor i Ojczyzna a oni i tak zawsze zrobia swoje ...wiec zyj dalej w swoim malym swiatku i udawaj ze ci dobrze ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.