Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 11, składy+dyskusje

multi 11 17-18

1. Rotacyjni B Buffon (Juventus) Donnarumma (Milan) Sportiello (Fiorentina) - O Godin (Atletico) Gimenez (Atletico) Bonucci (Milan) Chiellini (Juventus) Caldara (Atalanta) O/SP Florenzi (Roma) - SP Verratti (PSG) Vecino (Inter) Toreira (Sampdoria) 22*De Rossi - S Insigne (Napoli) El Shaarawy (Roma) (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

OM... Sorki Fazik, ale to chyba dzięki francuzom zarobiłem najwięcej w tym sezonie ;)
Ciekawostka, OM gram przeważnie +2,5/1,5 do przerwy, a ATM 0:0 do przerwy... Dwie przeciwstawne drużyny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fazik

nie gniewam sie;)ja przeciwko tym co kibicuje nie obstawiam,a na ich wygrana za maly wsp.jedynie na dzien dzisiejszy hokej (u buka + u drugich sklady) i przerwa do rozpoczecia nowego sezonu,moze cos tam w MS,ale w loterie nie rezygnuje,hehe,szczegolnie,ze koncem czerwca sie wakacjuje,a loteria to chyba jedyna mozliwosc,by przeciagnac wakacje do zasluzonej emerytury;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fazik

powiem Ci,ze fajnie,ze zdobyli,bo Fernando ,Gabi zasluzyli na godne pozegnanie,ale...druzyny ktore odpadaja z LM nie powinny juz brac udzialu z LE,jak sie przyloza,to reszta wielkich szans nie ma,za duza roznica klasy i kasy;)a co do obstawiania,to VGK,jedno co mnie tylko troche zastanawia,ze "stolica gier" moze odwalic jakis numer,sa dobrzy,ale...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.