Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Skrzypczyński: Lech z Legią bez medali. Amatorszczyzna, upadek i 100 lat za cywilizacją (komentarz)

To, co początkowo wydawało się żenującym żartem prowadzącego, przerodziło się w żenujący fakt. Na stadionie w Poznaniu Legia nie będzie mogła odebrać ewentualnego trofeum za mistrzostwo Polski.

przeczytaj cały artykuł

Soren

Jest 9 możliwych kombinacji wyników i tylko 1 z nich daje mistrzostwo Jagiellonii: Jagiellonia wygrywa z będącą na fali Wisłą, która musi wygrać, żeby myśleć o Pucharach. Legia musi przegrać z Lechem, którego piłkarze mają już wyje... na wszystko. Rzeczywiście, bardzo prawdopodobny scenariusz.
Ale śnij dalej, o 20:00 w niedziele obudzisz się z wielkim bólem d...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Heheszky-

To jest dla was plus? Człowieku w jakim ty świecie żyjesz :D To jest śmieszna sytuacja, bo jak wy to twierdzicie nie musicie zdobyć mistrzostwa :D To po co o niego w ogóle walczyć? Jak się gra to się gra do końca, a nie że "nie musimy ale możemy go zdobyć" Dlatego własnie Legia podchodzi do meczu zdeterminowana na 300% swoich możliwości, a Jagiellonia na 100% swoich możliwości, bo zawodnicy z Białegostoku mają świadomość że nic się im nie stanie jak przegrają mistrza :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Heheszky-

Wolę mieć rozmowy wychowawcze i myśleć realnie o tym że musimy zdobyć mistrzostwo Polski, niż nie mieć nic i myśleć, albo się uda albo nie trudno XDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Don Chichote

Z takim budżetem i kadrą powinniście mieć nad myślącymi nie realnie przewagę co najmniej 20 pkt. Więc teraz wam może się udać, albo i nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Heheszky-

Z takim budżetem? Ty wiesz co piszesz w ogóle? To powiedz mi czemu Real Madryt który ma jeden z większych budżetów na świecie, aktualnie zajmuje 3 pozycje, i przegrywa z drużynami które mają wartość całego klubu co jeden zawodnik Realu? Aktualnie budżet Lecha Poznań, jest bardzo zbliżony do naszego w Legii, możesz sobie poszukać na YouTube, człowieka który to opisał idealnie, a co do pieniędzy, z Ligi mistrzów, wszystko poszło na regulację długów, których już nie mamy więc

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Ma mniejszy i to o wiele, i to pisze kibic Barcelony, jestem kibicem Barcelony od wielu lat i szczerze mówiąc chciałbym żeby miała taki budżet co Real, tak samo zobacz budżet Atletico Madryt ma 2 razy mniejszy od Realu, i jest wyżej od niego

| Odpowiedz
blokuj
Don Chichote

Ale o czym to świadczy ? Po prostu w tym roku słabiej im poszło. Taki wyjątek potwierdzający regułę. Zresztą te reguły obowiązują we wszystkich ligach. Zespoły z dużym budżetem prowadzą (najczęściej) w ligach innych krajów.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Co w tym roku? Podaj mi ile mistrzostw Hiszpanii, Real Madryt zdobył przez ostatnie 10lat opanuj się, tutaj nic nie jest związane z budżetem, nigdy nie kupisz zawodników za 2mln euro w 1 okienku które podbija Polską Ligę opanuj się. Nasz budżet jest dobry ale to na Polskie realia, tylko i wyłącznie

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Jeśli Real Madryt który przewyższa wszystkich swoim budżetem, Mierząc budżet Barcelony i Realu to jak porównać budżet Lecha i Legii, trochę się przewyższa, więc Real z największym budżetem wygrał tylko 2 mistrzostwa Hiszpanii przez ostatnie 10lat dlaczego? Powiedz mi dlaczego

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Chodzi o to że ten człowiek próbuje mi wmówić, że Legia z takim budżetem powinna wygrywać mistrzostwa Polski minimum 20pnkt przewagi, to dałem mu przykład Real Madrytu który wygrał ze swoim budżetem 2 mistrzostwa przez ostatnie 10lat

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Ale co ma piernik do wiatraka? Ty nie znasz znaczenia słowa budżet,
Podam ci przykład Ligi Włoskiej,
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AC Milan tak dobrze znany nam klub z super Historią, Aktualnie posiada budżet 263 Miliony, i aktualnie zajmuje 14 pozycji, najbardziej wartościowych klubów jeśli chodzi o budżet, drużyny typu, Napoli,Roma,Lazio oraz Inter
Mają mniejszy budżet od ] Milanu
Więc dlaczego drużyna z drugim największym budżetem we Włoszech klaruje się na 6 pozycji w lidze oraz nie istnieje od wielu lat? I Chciałbym dodać że Benevento Potrafi grać jak równy z równym z Milanem, a mają drużynę o wartości co Legia.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mógłbym wiele dawać ci argumentów na temat budżetów ale po co? Wystarczy ten z Milanem który mówi wszystko za siebie, drużyna ma 14 najlepszy budżet w Europie a nie potrafi, być w TOP3 swojej Ligi :)
Więc przestań mi pisać że Legia z takim budżetem powinna wygrywać minimum 20pnkt przewagi Ligę, jeśli nie masz pojęcia jak wyglądają realia Polskie...

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Ale co mam komentować Bayern? Nie masz porządnego argumentu żeby odpowiedzieć na moje? I taka jest dyskusja z gościem który nie ma bladego pojęcia co pisze. Daj mi jeden porządny argument, na moją tezę to zacznę prowadzić dalej z tobą dyskusję, moja teza brzmi "Czemu porównujesz Legię Warszawa do klubów z poza Polski? Bayern,PSG co te kluby mają do Legii?
A: Legia ma 58mln Euro budżetu
B: Bayern ma 350mln Euro bużetu
C: PSG ma 500mln Euro budżetu
Więc jakim prawem porównujesz drużyny, które mają na transfery minimum 200 mln euro w okienku transferowym, do Legii która ma max 3 mln euro w okienku transferowym? Daj mi 10mln euro w okienku, to zbuduje z Legii, ekipę która będzie wygrywać Ligę w połowie sezonu już, tylko daj mi tyle pieniędzy. Najpierw popatrz poczytaj jak wyglądają Polskie realia wtedy zrozumiesz.
-----------------------------------------------------------------------------
Legia jak zmarnuje 10mln euro na zawodników to będzie w ciężkim dołku jeśli chodzi o pieniądze, a jak PSG bądz Bayern zmarnują po 200mln euro to i tak im się to zwróci bo za Ligę Mistrzów ETC :)
Porównując PSG sciągnie Neymara, którego kocha cały świat, większość wydanych pieniędzy zwróci się z samych koszulek.
Legia ściągnie nie wiem Neymaro Podobnego gwiazdora 19letniego za 10mln EURO, myślisz ze im się to zwróci? Nie bo Legia nie obejmuje całego świata, jak inne kluby.

| Odpowiedz
blokuj
Don Chichote

Ty tylko tak piszesz, czy tak naprawdę wyglądasz ? Jeśli nie potrafisz zrozumieć co się pisze, to faktycznie nie ma co z Tobą dyskutować. Jak zrozumiesz, o czym mowa, to się odezwij. W innym wypadku rozmowa z Tobą, to strata czasu !

| Odpowiedz
blokuj
Don Chichote

Dobra. Skoro chciałeś, to pomyśl, nim coś napiszesz. Legia, na nasze warunki, to taki nasz "Bayern" i właśnie z nią nikt w polskiej lidze nie może konkurować. Z innych klubów wydać te 10 mln (jak piszecie może wydać Legia), to tak jak wydać za granicą te 200 mln.

| Odpowiedz
blokuj
Maikel

Legia powinna wygrywać mistrzostwa. Powinna też nie liczyć na innych, a na siebie, a niestety w trzech ostatnich latach była desperacka gonitwa za rywalami, którzy musieli się kompromitować. Od 3 lat zaczynamy słabo sezon, a potem gonimy i liczymy na wpadki innych. Nie mówię o zwyciężaniu z 20 punktami przewagi, ale chętnie bym zobaczył w kolejnym roku dobrą grę od samego początku, brak telenoweli z trenerami i profesjonalne okienka transferowe.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

To zobaczysz te 300% w niedzielę, jakbys uprawiał sport byś wiedział jak się podchodzi do ostatniego spotkania jeśli ono jest finałem o mistrzostwo Polski, wiele razy miałem sytuację podobną do Lecha, i wiem że determinacja żeby próbować komuś odebrać mistrza, nie ma wogole porównania do determinacji gry o mistrza. Takie już jest życie, każdy kto miał takie sytuacje to zrozumie co napisałem.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Ale i tak wy jesteście drużyna, jednorazową, Jagiellonia nie jest drużyną przyszłościową to że od dwóch sezonów gra tak, to nie znaczy nic bo 2 lata temu Piast Gliwice grali identycznie, a w niedziele walczą o utrzymanie w lidze, zobaczysz w przyszłym sezonie jaką pozycje będzie miała Jagiellonia

| Odpowiedz
blokuj
JagaFunJaga

nie porównywałbym zarządu Jagiellonii do Gliwic, a to w dużej mierze klucz do sukcesu, a co do grania w przyszłym sezonie czas pokaże co i jak, w tym sezonie już gro osób mówiło że sukcesem WIELKIM będzie jeśli Jaga załapie sie do top8

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Czy ja wiem, ten sezon pokazał że jest straszny, tutaj nawet Wisła Płock mogła wygrać, mistrzostwo Polski gdyby nie głupie błędy, Beniaminek miał pozycje lidera przez dłuższy czas więc... Czas pokaże ale w przyszłym sezonie wszystko się wyjaśni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Soren

I dlatego to Legia zgarnia kolejne trofea. Jak jesteś zmotywowany i radzisz sobie z presją, dasz radę. W przeciwnym razie kończysz jak Lech.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Łysy.84

Moze i pilkarze Lecha mysla juz o wczasach ale uwierz mi ze przeciwko Legii beda sie starac (presja kibicow) Tak samo jak Ruch z GieKSa . pytanie tylko czy Jaga da rade z Petrochemia ktora mysli o europucharach.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.