Wątek dotyczący artykułu

Obrażali Darcy'ego Warda. Zostali ukarani

Za znieważenie Darcy'ego Warda dwóch pseudokibiców Falubazu Zielona Góra zostało skazanych przez sąd. Niesmak sprawie dodaje fakt, że zawodnik był obrażany i złorzeczono mu zaraz po wypadku, który zakończył jego karierę i spowodował kalectwo.

przeczytaj cały artykuł

MR.BEN

Ward w Falubazie to był dla wielu kibiców tej drużyny potężny strzał gołą dupą w pysk,piszę o tych prawdziwych dla których barwy klubu są najważniejsze,dlaczego niby więc mieli Wardowi śpiewać co innego?Gdyby Sparta zakontraktowała kolesia który wyciera sobie mordę klubowym szalikiem Wts,zapewne też bym się wkurzył.Prawda jest taka,kibice"pikniki"tego nie pojmą i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MR.BEN

Dla mnie prawdziwy kibic to taki ktory szanuje barwy klubowe,tak naprawdę caly stadion powinien wygwizdac Warda juz na prezentacji!Nie wiem czy wogole znasz temat,jeśli nie poczytaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ferdynand

1/moim skromnym i błędnym zdaniem - cały stadion powinien wygwizdać swojego prezia który ściągnął Warda do ZG !!! nie tylko Warda!
.
2/z honorem albo w ogóle ...
proste ale nie dla tych co polityczną trampolinę w klubie mają - jak Dowhan i inni ... oni muszo dać ludowi zwycięskie igrzyska za każdą cenę!
inaczy lud ich nie wybierze i nici z władzy ...
.
żeby nie było to u nas Bury po analogiczny lini szedł ... no i do mandatu/immunitetu zabrakło mu niewiele głosów - miałby chłop z głowy odpowiadanie za przekręty ...
.
no to i nie dziwota że u takich typów słowo HONOR nie istnieje ...
.
3/ inny przykład : siatka - Resovia kontraktuje Kurka co "wolałby być burakiem niż Resoviakiem" ;) ... zarząd = dno bezdenne
.
4/ a Krosno bierze ... Hansena!!!;)))) ... żal ,
a my Barana ???
następny Wojdyło?
... i Lamparty????
.
5/ dlatego wbrew powszechnym tryndom , wtedy i dziś, byłem za tymi którzy gwizdali na Warda i wcale się tego nie wstydzę ! to mniejszość dla której HONOR KLUBU ma znaczenie - a nie tylko wynik za wszelką cenę ...
prawdziwy honor - a nie błazenada jak skrojenie dziewczyny/małolata i zabranie szalika - bo to prostacka żenada ...
.
Nie chodzi mi o gwizdanie po upadku - bo to bezdennie głupie - wtedy każdego trzeba dopingiem obdarować - nawet "wroga" !
a że na żaden wyrok/sąd to nie zasługuje [to tylko czystej wody głupota] - to inna sprawa ...
.
6/ ale jak tu niektórzy słusznie wskazują, wymiar "niesprawiedliwości" kieruje się często tabloidowymi opiniami i wydaje wyroki pod oczekiwania polityczne/medialne - czego moim, błędnym oczywiście zdaniem, mamy teraz przykład ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.