Wątek dotyczący artykułu

Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Frątczak musi złapać zawodników za mordę lub odejść. Tylko kto za niego?

Kłótnia w redakcji. - Wiesz, że do komentarza po meczu Get Well - Unia miałem dać, że łatwiej sprzedać kibel niż prowadzić zespół - mówi Ostafiński. - Frątczak może się wykazać, ale musi przestać narzekać na wszystkich wokół - ripostuje Galewski.

przeczytaj cały artykuł

-NIGHT-

Złośliwy jesteś. Piszesz jak ci, którzy mówią, że Get Well musi spaść, żeby sprawiedliwości stało się zadość. Pytanie, czy znajdzie się drugi Grigorij Łaguta? Mam wrażenie, że jak się nie znajdzie, to nic nie uratuje toruńskiej drużyny.
----------------
DARIUSZ JAK TORUN SPADNIE W TYM ROKU JA USUWAM KONTO
JAK TORUN SIE UTRZYMA TY ODCHODZISZ Z SF
przyjmujesz zaklad?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Strejlaux

A kiedy przestaniesz być hieną dziennikarską? Przecież cisnąłeś Miedziaka, a potem stchórzyłeś, jak dowiedziałęś się kto będzie w studiu. Ostaf, wiesz dlaczego Drabik nie chciał z Tobą wywiadu? Bo z takimi jak Ty się nie rozmawia, taka jest prawda jest spory lincz na Ciebie i dlaczego nie chcesz zmian? Nie dziwię się, że w klubach nie chcą Cię oglądać na stadionie. Jeżeli najwięcej lajków bedzie miał mój komentarz na Twój temat, to wrzucisz go do podsumowania tygodnia? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
-NIGHT-

Już tu kiedyś zaklinał że odchodzi i usuwa konto czy raczej konta.
----------
TAK.
ARTURKSF
MANHATAN
NIKI START
ZSMARTI
ZAPORAHD
SLAW
BIG LEBOWSKI
itd itd..
wszyscy zaklinali ze odchodza wiec sie zblazniles i zaorales wszystkich kumpli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
kuziol600

Zmobilizowac? Czlowieku myslisz ze ktos w to uwierzy? Ty tylko czeksz na wbicie szpili z byle powodu. 90% klubow nie chce Cie widziec na swoich stadionach a od 99% kibicow dostl bys liscia na ogarniecie. Co za Zlamas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
slaw...

Poza tym moje uszczypliwości mają zmobilizować Get Well. Niech pokażą, że się mylę.
______________-
Nie jestes normalny,taka uszczypliwosc z mojej strony.Pokaz ,ze sie myle i razem z nightem idzcie w pi,du.bedzie spokoj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce

Toruń już w tym roku nie awansuje do play-off, można się z tym pogodzić, ale zajmie 5-6 miejsce. Zdecydowanie słabsze są Tarnów i Grudziądz, powalczymy z Zieloną. Pisać o spadku może tylko osoba nie znająca się na żużlu lub niespełna rozumu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Corlleon

Panie Darek, nasze uszczypilowości wględem Ciebie to sa tylko by cię zmobilizować do prawdziwego dziennikarstwa a nie jakieś srutu tutu i paplanina bez ładu i składu..Każdy niemal tutaj ma zdanie żeś pan minął się z powołaniem. Pokaż Pan ze sie mylimy:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Blaszka Torun

Znalazles juz ta wypowiedz Fratczaka o zatrzymanym paszporcie? Bo ja tak i Ci wkleilem na TT. Tak sie sklada, ze nic takiego nie powiedzial. Jedynie co pismaku potrafiles po tym zrobic to mnie zablokowac_sic! Nie zapomnij i tu zablokowac oraz usunac ten koment.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.