Wątek dotyczący artykułu

Kamil Łączyński: Dać kibicom upragniony sukces. W piątym meczu będzie waga ciężka, cios za cios

Kibice są tak głodni sukcesu i tak bardzo go chcą, że aż kipią z nich emocje. W poniedziałek będzie waga ciężka, cios za cios - mówi Kamil Łączyński, którego Anwil Włocławek w półfinałowej serii remisuje ze Stelmetem Eneą BC 2:2.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Holender

Gdyby wszyscy mieli w sobie tyle obiektywizmu co ty , nie bylo by wtedy tyle szowinizmu i tyle zawisci miedzy klubami.Poprostu wymiana zdan a nie obrzucanie sie błotem.Po takim czyms kazdemu puszczają nerwy i zostaje przelany tu stek obelg.Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ryba1985

Sam sprowokowałeś pierwszym komentarzem, który usunąłeś...
Każdemu puszczają nerwy, a obiektywizm często jest subiektywny, bo moja drużyna dla mnie tak jak Twoja dla Ciebie zawsze będzie najlepsza i najbardziej poszkodowana w przypadku porażki... Taki urok bycia wiernym kibicem swojego Klubu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Holender

Nic nie usuwalem.To pseudo administrator go wypieprzyl.A komentarz gostka o nicku hehenosmiechlem pisany w sposob obrazajacy pozostal tu..Żenada .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Robertzg

I to mi sie podoba. Ja tam wierzę w wygraną Zastalu i będę wierzył do końca. A jak przegramy to przybijam piatkę i żyję dalej:) Można przegrać , byle po walce i zostawiając serce na parkiecie.

| Odpowiedz
blokuj
ryba1985

Właśnie o to chodzi, jak to mówią wygrywać trzeba umieć, ale przegrywać również :)
Wszytskie te afery nakręcają same media dając takie tytuły(chodzi o,, klikalność") i wywiady jak ten z Ivanem... Nie dajmy się zwariować. Kibicujemy swoim zespołom i nikt tego nie zmieni...
Anwil!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Holender

Bufonie zobaczymy jak wy bedziecie umieli przegrywac w poniedzialek.W twoim komentarzu widze znowu bufonade i brak pokory......."Weś człowieku meliski se zaparz ale to tak solidną dawkę . Spokojnie od poniedziałku będziecie mieli ponad pół roku na bóldupstwo......: Pamietaj karma wraca....Nie obrazam cie ale ty (wy)przodujecie w tym widac tu na forum....Podkulacie ogony po porazce,,,,po zwyciestwie to ojojoj jacy to kibice ok.Szkoda polemiki z toba bo gdy nie ma argumentow to zaczyna sie obrazanie....Polecam słownik do reki gdy coś piszesz....Dank u

| Odpowiedz
blokuj
hehenosmiechlem

ja swojego wcześniejszego komentarza nie usuwałem i nie wybielałem swoich wypowiedzi. Także radzę nie robić z siebie niewiniątka bo to jest słabe i lekko dziecinne. Zobaczymy jakie i kto będzie robił ojojoj i płakał oraz ile kto hejtu i niezadowolenia będzie wylewał. Co do słownika to wydaję mi się ,że komu innemu by się przydał ,razem z autokorektą (chyba ,że to za trudne i zbyt wymagające )
Także pozdrawiam, do poniedziałku i kończę tą nierówną dyskusję jak na dorosłego przystało bo byłbym zmuszony zniżyć się do podłogi,która dla niektórych jest sufitem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.