Wątek dotyczący artykułu

Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

Niecodzienne emocje towarzyszyły spotkaniu MKS-u Perły z Metraco Zagłębiem Lubin. Lubelscy kibice obrażali trenerkę Miedziowych, Bożenę Karkut. Ta w końcu nie wytrzymała. - To trwa już 18 lat - powiedziała dla WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł


JIIIS

Hmmm a śpiewana od kilku sezonów piosenka "Pokaż fakera Bożenka pokaż fakera" to skąd się wzięła ? Kibice z Lublina już kilka lat tamu wiedzieli co się wydarzy? A może jednak to nie pierwsza taka sytuacja i obie strony maja mocno za uszami, a płaczliwo - kłamliwe wywiady i tendencyjne artykuły na pewno nie poprawią sytuacji...
Aha nie słyszałem żeby wczoraj padały słowa uważane, za wulgarne. Owszem różne rymowanki personalne pod adresem trener Zagłębia ale nic wulgarnego w nich nie słyszałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JIIIS

NA TVPSport jest możliwość obejrzenia meczu - proszę o podanie minuty i sekundy w którym, momencie słychać wyzwiska pod adresem B.Karkut lub Zagłębia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JIIIS

Cały czas czekam...
p.s.
Cytat z naszej lokalnej prasy:
"Podobna sytuacja miała miejsce w 2013 roku, a opisywał ją portal handballpl. "Wręczanie medali odbywało się w takiej scenerii (...) za to z trenerką Karkut, która na skandowane hasło "Bożena. Co? 3:0!” odpowiada wulgarnym gestem wykonanym środkowym palcem. To już jest recydywa, pani trener" - możemy przeczytać w artykule sprzed pięciu lat."

Jak nie idzie to nie idzie, prawda? "pech" że tym razem środkowy palec został uwieczniony na zdjeciu. A mimo, relacji telewizyjnej z całego spotkania nikt do tej pory nie wskazał minuty w której były wulgarne okrzyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.