Wątek dotyczący artykułu

Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

Niecodzienne emocje towarzyszyły spotkaniu MKS-u Perły z Metraco Zagłębiem Lubin. Lubelscy kibice obrażali trenerkę Miedziowych, Bożenę Karkut. Ta w końcu nie wytrzymała. - To trwa już 18 lat - powiedziała dla WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

alonso

Jako kibic Zagłębia powiem krótko. Jest mi wstyd za władze tego klubu i za to, co wypisuje i wygaduje P. trener Bożena Karkut. Niezależnie od sytuacji P. trener środkowego palca nikomu publicznie pokazać nie powinna. Po prostu. Jest osobą publiczną, znaną i reprezentuje miasto, klub, sponsorów, KGHM. Jeśli nie potrafi utrzymać emocji pozasportowych na wodzy to do pełnienia tej funkcji się nie nadaje. Jeśli są dowody na wulgarne przyśpiewki klubu kibica Perły powinny zostać przedstawione związkowi. Kara finansowa nałożona na Perłę powinna skutecznie oduczyć "buractwa" na hali. Tym bardziej jeśli obraźliwych słów użył P. trener Lis, który jak mi się zdaje również do świętych nie należy. I tyle. Wchodzenie w dyskusje prasowe/publiczne z kibicami jest żenujące.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mistrz z Lublina

Co racja, to racja... Nie uważasz, że Wasza trenerka próbuje odwrócić kota ogonem? że to zwykła zasłona dymna bo wyniki pomimo budżetu ją kompromitują?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alonso

Nie wiem co jest motywem działania P. trener Bożeny Karkut. Po faktach i wywiadach prasowych widzę ciągłą potrzebę szukania usprawiedliwienia i przerzucania odpowiedzialności. A to kontuzje przeszkadzają a to sędziowie stronniczy, a to kibice z Perły są źli. Kto podniósł środkowy palec? Kto doprowadził do kontuzji (trening, postawa boiskowa)? Nigdy nie usłyszałem o popełnionych błędach i przyznaniu się do nich. Pycha, mania wielkości, wymachiwanie rękami. I wcale się dziwię że cała Polska się z nas śmieje. Pytam tylko gdzie są władze tego klubu? Gdzie sponsorzy? Gdzie władze miasta ? Dlaczego pozwala się na to ? A zapomniałem... to rodzina przecież.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.