Wątek dotyczący artykułu

Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

Niecodzienne emocje towarzyszyły spotkaniu MKS-u Perły z Metraco Zagłębiem Lubin. Lubelscy kibice obrażali trenerkę Miedziowych, Bożenę Karkut. Ta w końcu nie wytrzymała. - To trwa już 18 lat - powiedziała dla WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł


rogoMKS

Ja widzę dwie możliwości. Albo Bożena słyszy głosy, albo "konfabuluje", po to aby swoje prostackie zachowania przykryć zarzucając innym coś, czego nie zrobili. Jeśli jest to pierwszy wypadek pomoże albo odstawienie tego co ćpie, albo lekarz. Jeśli drugi, to nie pomoże nic. Bo jak to mówią - człowiek ze wsi wyjść może, wieś z człowieka niekoniecznie.
Śpiewanie "Bożena! Co? 3:0!", albo "Jak się masz, Bożena jak się masz? Powiedz nam, co zostało z twoich marzeń" zawiera wulgaryzmy? Bo właśnie z powodu takich przyśpiewek prostują jej się palce. A dlaczego śpiewamy? Nie zastanowiło jej, dlaczego przyśpiewek nie kierujemy w stronę trenera choćby Elbląga? Przecież to właśnie mecze z Elblągiem w poprzednim sezonie były gwoździem do czwartego miejsca dla nas.
Temat z zawodniczką D* został tu już dawno wyjaśniany, z resztą kto miał rację pokazało jej późniejsze postępowanie w innym klubie. Poza tym Bożena zapomniała choćby o przykładzie Ali Wojtas i jak została w minionym właśnie sezonie przywitana w Lublinie, choć przyjechała tu "na pomarańczowo". Pominęła również to, że kibice pożegnali jedną z zawodniczek Zagłębia kończącą właśnie karierę, skandując jej nazwisko. I to mimo tego, że przez wiele lat, jako piłkarka, zalazła nam mocno za skórę. Zapomniała również swego czasu skomentować zachowanie kibiców z Lubina, gdy w meczu z nami "dopingowali" ZL krzycząc "jazda z k*mi".
Za przykładem "wiecznie drugiej" trenerki idą niestety niektóre jej zawodniczki. Bo palce na ostatnim meczu prostowały się nie tylko Bożenie.
(wunder)Baum? Tego kogoś nie warto wspominać. Na jego obiektywizm nie liczę. Jedyne wulgaryzmy jakie w ostatnim czasie szły, adresowane były do ZPRP. Czy niesprawiedliwie? Za ten terminarz, za wałek z karnymi, za klecone naprędce nagrody w PP? Niech każdy sam oceni. (wunder)Baum się po prostu nas czepia i szuka dziury w całym, za to, że wytykamy organizacji, której jest reprezentantem beznadziejność i niekompetencję. Dobrze się z Bożeną skumali, bo wiedzą, że mamy rację, ale zamiast poprawić coś u siebie, to atakują tych, którzy im pokazują ich błędy.
Przy okazji chciałbym podziękować również tym kibicom Zagłębia, którzy potrafili na sprawę spojrzeć obiektywnie i obiektywnie ocenić postępowanie Bożeny jak i zarządu Zagłębia.
I jeszcze dwa zdania o autorze wypocin. Rzetelne dziennikarstwo wymaga weryfikacji tego o czym się pisze. Na szczęście o to nietrudno, bo zapis meczu cały czas jest dostępny na TVP Sport. I nie ma najmniejszego problemu, aby autor (podobnie jak każdy, kto zechce zweryfikować jak było naprawdę) zasiadł na te 1,5 godziny i zobaczył, kto mówi prawdę, a kto łże.
I chciałbym aby autor obejrzał sobie mecz ze zwróceniem szczególnej uwagi na przyśpiewki. A jak już to uczyni, warto byłoby za powielanie łgarstw Bożeny przeprosić. Choćby po to, żeby zachować honor i nie robić z gęby cholewy. Bo na słowo "przepraszam" od Adama Miauczyńskiego żeńskiej piłki ręcznej w Polsce, "wiecznie drugiej" Bożeny, która niechcący mistrzostwo zdobyła gdy się pomyliła i zrobiła co innego niż chciała, nie liczę. Do czegoś takiego potrzeba jednak klasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.