Wątek dotyczący artykułu

PZM ostrzegał. Stal Gorzów za zalanie toru w trakcie meczu dostanie po łapach? Możliwe kary finansowe

PZM przed ostatnią kolejką PGE Ekstraligi wysłał do klubów pismo z ostrzeżeniem w sprawie torów. Władze grożą karami finansowymi i zawieszeniem osób funkcyjnych. Wiemy, że związek jest zdecydowany na to, by wyrzucić z żużla ludzi preparujących tory.

przeczytaj cały artykuł

Boguś z Zielonej Góry

Mówi się,że tor jest dla wszystkich taki sam,ale jestem zawiedziony postawą STALI.
Tak się nie robi koledzy z północy.Myślę,że powinniście być ukarani i ten mecz powinien być unieważniony.Zcałym szacunkiem dla Was bo tak na prawdę lubię Stal Gorzów,ale zawody powinny być rozgrywane fer bez kombinacji.Czyżbyście bali się Częstochowy? Chyba tak skoro tak postąpiliście polewając tor nadmierną ilością wody.Szkoda.Jakby nie patrząc gratuluję Wam zwycięstwa,bo jak wspomniałem wcześniej tor był taki sam dla obu ekip.Szkoda tylko że nie było zwycięstwa po sportowemu.
Do zobaczenia 27-05 -2018 w Zielonej Górze. na derbach
Pozdrowienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Boguś przecież Krzyżaniak z płyty stadionu nadzorował każde równanie i polewanie wodą osobiście.
Z tym, że najpierw dwa traktorki równały, a po nich wjechała polewaczka, więc nie szukajmy wymówek. Komisarz Krzyżaniak kolega trenera Cieślaka po 10m przejazdu polewaczki widział co się dzieje i jeśli miał uwagi to powinien przerwać ten proceder. Odpowiedz dlaczego wiec tego nie zrobił?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Czy to czasami Protasiewicz, nie mówił w czasie meczu do Cieślaka: Chcesz nas ku**a pozabijać"? O stanie toru w Gorzowie, to nikt z Falubazu nie powinien się wypowiadać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Holender

Medaliki was atakuja a nie Zielona Gora.Prosze czytac tez ze zrozumieniem kolego z polnocy.Za wami byli akurat w tym meczu.Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrus

Odpisywałem na ten komentarz Bogusia z Zielonej Góry, ale coś się pochrzaniło widocznie.
"Mówi się,że tor jest dla wszystkich taki sam,ale jestem zawiedziony postawą STALI.
Tak się nie robi koledzy z północy.Myślę,że powinniście być ukarani i ten mecz powinien być unieważniony.Zcałym szacunkiem dla Was bo tak na prawdę lubię Stal Gorzów,ale zawody powinny być rozgrywane fer bez kombinacji.Czyżbyście bali się Częstochowy? Chyba tak skoro tak postąpiliście polewając tor nadmierną ilością wody.Szkoda.Jakby nie patrząc gratuluję Wam zwycięstwa,bo jak wspomniałem wcześniej tor był taki sam dla obu ekip.Szkoda tylko że nie było zwycięstwa po sportowemu.
Do zobaczenia 27-05 -2018 w Zielonej Górze. na derbach
Pozdrowienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.