Wątek dotyczący artykułu

PZM ostrzegał. Stal Gorzów za zalanie toru w trakcie meczu dostanie po łapach? Możliwe kary finansowe

PZM przed ostatnią kolejką PGE Ekstraligi wysłał do klubów pismo z ostrzeżeniem w sprawie torów. Władze grożą karami finansowymi i zawieszeniem osób funkcyjnych. Wiemy, że związek jest zdecydowany na to, by wyrzucić z żużla ludzi preparujących tory.

przeczytaj cały artykuł

Rossoneri92

Spytajmy PZM od czego mają komisarzy toru? Jest na danym meczu komisarz który przed meczem patrzy na stan toru i dopuszcza go lub też nie, nie tak? To teraz taka sytuacja, przed rozpoczęciem zawodów komisarz odbiera tor i dopuszcza do jazdy, w trakcie kosmetyki po iluś biegach jeżeli coś jest nie tak powinien reagować komisarz toru jak dla mnie, nie tak? Więc nakłada się pytanie po co ten komisarz toru potrzebny jest jak potem PZM ostrzega kluby za preparowanie toru i grozi karami? Jednak jeżeli była taka sytuacja w Gorzowie, nie wiem nie oglądałem, że ten tor był za bardo zlany to już w trakcie meczu komisarz powinien zareagować i ewentualnie dać jakiś czas na naprawę tego inaczej konsekwencją nie zrobienia tego jak należy byłby walkower dla drużyny gospodarzy i było by po problemie. A teraz wielkie szukanie winnego i karanie klubów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafał Olek

To ja Ciebie też zapytam. Czy za każdym równaniem toru też powinien komisarz sprawdzać stan toru? Bądzmy poważni. Czego Ty wymagasz? Jeśli masz prawo jazdy i spadnie deszcz to wiadomo że jezdnia będzie mokra i śliska. Jak wypadniesz z drogi to powiesz policji że droga była krzywa i dziurawa? Tylko jak motory żużlowe nie maja hamulca jak samochody to tory powinny być równe, bezpieczne i do walki, ale jak ktoś woli robić pod siebie i jazdę gęsiego to proszę bardzo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Rossoneri92

Piszę jeszcze raz, mam nadzieję że tym razem moderatorzy WP nie usuną postu z nie wiadomo jakiej przyczyny, nie było tam słów wulgarnych czy obraźliwych.

Ok masz rację, ale deszcz to natura, tak? A specjalne zlanie toru już raczej nie. Tu nie chodzi o to aby karać kluby ale o to aby zawodnicy czuli się bezpiecznie i te zwody były objechane bezpiecznie 15 biegów bez wypadków czy tragedii. Powtarzam nie wiem jak było w Gorzowie, ale takie sprawy powinny być załatwiane w trakcie meczu, czemu goście nie składali skargi do sędziego czy komisarza toru że ten tor był niby zlany? A jeżeli było to zgłaszane w trakcie meczu, to czemu nikt nie zareagował? Więc nasuwa się dalej pytanie czy Komisarz Toru jest potrzebny. Bo teraz szukanie dziury w całym i straszenie PZM nie jest na miejscu, bo jeszcze raz mówię, tam był komisarz toru. A twoja wypowiedź na temat tego że komisarz nie będzie za każdym równaniem sprawdzał toru, jak dla mnie po to on tam jest, żeby właśnie za każdym razem sprawdzał ten stan toru po równaniu czy polaniu, aby nie dochodziło do wypadków czy dziur w torze i innych sci-fi, pamiętajmy zdrowie i życie żużlowców najważniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.