Wątek dotyczący artykułu

Dominik Furman: Sędzia okradł nas z europejskich pucharów

Wisła Płock przegrała z Jagiellonią Białystok 1:2 i nie zagra w europejskich pucharach. Dominik Furman mówi wprost: to sędziowie okradli ich z kwalifikacji do Ligi Europy.

przeczytaj cały artykuł

JagaFunJaga

wystarczyło obserwować jego grę, nie mówię już o podaniu i stracie gola, samo wykonywanie SFG już dużo mówiło o jego postawie na boisku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JagaFunJaga

widzisz ja oglądam wszystkie mecze ekstraklasy, i sobie zobacz jak grał Furman w innych wszystkich meczach, jak wykonywał rzuty rożne, rzuty wolne jak grał pressingiem a jak to robił w meczu z Legią... nie patrz na to że jestem kibicem Jagiellonii, spójrz obiektywnie, akurat w wypadku tego Pana uważam że jest solidnym ligowym piłkarzem, ale koledzy z klubu mogą mieć mu pewne rzeczy za złe, tak samo włodarze Wisły Płock i trener

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Furman to jeden z lepszych defensywnych pomocników w lidze. Wisła Płock zagrała z Legią bardzo dobre spotkanie, była przez cały mecz lepsza, a zwycięstwo Legii było mocno przypadkowe (dwa razy piłka odbiła się od Cafu, bo nawet cięzko to nazwać strzałami). Sam Furman do momentu feralnego błędu grał dobry mecz.

| Odpowiedz
blokuj
JagaFunJaga

ja nie twierdziłem że z Legią cała drużyna nie grała dobrze, chodziło mi tylko i wyłącznie o Pana Furmana o uroczym imieniu Dominik. akurat drużyna Wisły w tym roku super progres :-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.