Wątek dotyczący artykułu

EBL: niesamowity mecz w Hali Mistrzów! Anwil Włocławek zagra w finale

Stelmet Enea BC Zielona Góra nie obroni mistrzostwa Polski! Anwil Włocławek przegrywał po trzech kwartach różnicą 18 punktów, a pomimo tego cieszył się z wygranej 85:83. Quinton Hosley udowodnił, że jest graczem niesamowitym.

przeczytaj cały artykuł

Karabin

Takiego Flopowania jeszcze nie widziałem, szkoda że sport może tak wygladac. Stelmet skrzywdzony przez Hosley’a i Łączynskiego - wstyd dla nich!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

a co to ma za znaczenie? Wszystkie atuty były w rękach Zastalu ale nie qrwa, mecz miał się sam wygrać. Zaczęło się klepanie bez patrzenia na kosz i brak mózgu Urlepa. Większego frajerstwa w życiu nie widziałem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Ja bym Ciebie tam wstawil na parkiet to po kilku decyzjach gwizdkow dal bys w pysk jednemu drugiemu i trzeciemu bo bys nie wytrzymal a tu zza klawiatury takie rzeczy wypisujesz.
TO JEST SMIECH NA SALI LUDZIE POLFINAL USTAWIONY BEZ DWOCH ZDAN A ZACHOWANIE KOMENTATOROW TO JEST SKANDAL!
MAM NADZIEJE ZE KTOS SIE TYM ZAJMIE I KONSEKWENCJE BEDA WYCIAGNIETE!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
tanaka

Jesteś Jasiem czy może jego bliźniakiem? Jak dwie krople wody dosłownie. Ciekawe na co tym razem złoży protest?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

zachowanie komentatorów już przerabialiśmy. Natomiast wystarczyło grać swoje i żadni sędziowie by tego nie zmenili. Zauważ, co się zaczęło dziać na 5 minut do końca kwarty. Skończyła się gra Zastalu i zaczęło się przetrzymywanie piłki. Sami siebie wybiliśmy z tego meczu, podaliśmy elegancko rękę Anwilowi a dalej to już była tylko konsekwencja ich ambicji i naszej nieudolności...no i doskonałego trenera, który nie reagował tak jak powinien. Daliśmy dooopy i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Bodo

Myślałem, że wyłącze komentarz na Polsacie, te okrzyki radości jak Anwil trafiał, ja Stelmet trafił to "o znowu trafili". Odgwizdany faul Gecevicusa - " no był duży kontakt", identyczna sytuacja pod koszem Anwilu - "trochę się dotknęli, nie było faulu".
Masakra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
eeeee

Jednak przesadzasz. Ja słyszałam wielkie komplementowanie Koszarka i ochy i achy po Waszych trójkach. Trudno, żeby komentatorzy pieli z zachwytu nad gra Stelmetu w4Q.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Karabin

Ja nie chwale Stelmetu bo nie mam pojęcia co się stało, ale patrząc na uczciwość to 5 flopow równa się 10 punktów. Tyle w temacie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.