Wątek dotyczący artykułu

EBL: niesamowity mecz w Hali Mistrzów! Anwil Włocławek zagra w finale

Stelmet Enea BC Zielona Góra nie obroni mistrzostwa Polski! Anwil Włocławek przegrywał po trzech kwartach różnicą 18 punktów, a pomimo tego cieszył się z wygranej 85:83. Quinton Hosley udowodnił, że jest graczem niesamowitym.

przeczytaj cały artykuł

prawus

Tak myśle dziadek że dobrze że nie przyjechałeś do Włocka bo pompka mogłaby Ci nie wytrzymać . Twoi równolatkowie ze Stelmetu nie wytrzymali kondycyjnie i zapomnieli że taki zespół jak nasz Anwil GRA DO KOŃCA . Nawet nie wiesz dziadek jak się ciesxę że padł Stelmet bo życie pokazało jak potrafi ukarać pyche i tych którzy myślą że Anwil miał pecha trafiając na Stelmet . Znów napiszesz że ja mam Altzheimera ale powtórze raz jeszcze Puchar Polski zero , superpuchar zero , rozgrywki krajowe zero , europejskie rozgrywki zero , wejście do PO tylnymi drzwiami i w PO znów baty .Wasze podtatusiałe gwiazdy dobre są na Zemste Bobriwniki a nie na Anwil . Na nic się zdały wasze intrygi i podchody zwyciężył sport i wola zwycięstwa a nie pseudogwiazdy i wielka kasa . Ten wyzywany Almeida załatwił was w 2 min

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Wiesz...myślę, że wygrać tez trzeba umieć. Nie możesz okazać łaskawości zwycięzcy?Po co te wycieczki personalne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodo

Ciekawe jak daleko zajdzie w europejskich pucharach? Czy powtórzycie sukcesy Stemetu. Dla "ciebie" gra w 1/8 europejskich pucharów to jest zero, chyba sam jesteś zerem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.