Wątek dotyczący artykułu

Piotr Rutkowski: Mówią "Rutkowski wyp...", ale ja się nie poddam

Dwa dni po meczu z Legią Warszawa Piotr Rutkowski po raz pierwszy zabrał głos. Wiceprezes Lecha odniósł się do niewybrednych okrzyków, które padły w jego kierunku z trybun.

przeczytaj cały artykuł

JagaFunJaga

coś powiedzieć trzeba było, szkoda że nie miał jaj mimo wsystko obronić kibiców i wyjaśnić sytuacje z boiska skąd wynikała, zapomnieć by mu zapomniane nie zostało ale napewno zyskałby szacunek i może zalążek wiary że będzie lepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arek Jarecki

Bardzo cię przepraszam o jakich do cholery kibicach piszesz?? O tych którzy zachowali się jak idioci zamiast wspierać w najgorszym momencie swój klub? Kuźwa rozumiem od piknikow nie wymaga się bezwarunkowo dopingu ale ultrasi?! Takcy sami idioci przyjechali wspierać legło do Białegostoku. Zamiast wejść woleli strzelić focha bo im niepozwolono choragiewki wnieść... Kuźwa bez honoru

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
JagaFunJaga

ze wszystkim z Tobą się zgadzam ale nie do końca zrozumiałeś mój post, nie twierdze że popieram takie zachowania bo tego nie robię, chodziło mi o to że człowiek odpowiadający za pion sportowy w tym klubie który ma nikłe pojęcie o wykonywanym zawodzie znów wali farmazony, walił je cały sezon ignorując kibiców tych najzagorzalszych, proszę zwróć uwagę że poza zniszczonymi zawiasami w bramce oraz w paru miejscach wypalonej murawie nie dokonali żadnych zniszczeń większych itd. zamanifestowali według mojej oceny swój protest gdyż inne środki się wyczerpały gdyż zarząd był głuchy na ich głos oczywiście sama forma w sobie gorsząca ale z drugiej strony ja ich rozumiem gdy taka a nie inna postawę prezentuje większość ich drużyny i zarząd klubu.
a to są kibice właśnie którzy są z drużyną cały czas zarówno w domu jak i na wyjazdach w licznej grupie, wspierają ją, wydają swoje pieniądze i czas na podróże by z nimi być na dobre i złe. czasem porostu warto spojrzeć na sprawę z różnych punktów widzenia a nie skandować jak większość bo tak łatwiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Irena Nieploszczuk

facet A CO MA PREZES WYJASNIAĆ ?jak kopacze kopali to widać było w tvp,
Legia nie grała lepiej niż w Białymstoku, natomiast Lech nie grał by wygrać lecz grał by Legii nie przeszkadzać. Tak by Legii nie przeszkadzać. Popatrz sobie na ten mecz w telewizji , Tak BEZNADZIEJNIE grającego Lecha nie widziałem dawno.
Taki klub , z najbogatszego regionu Polski, zamiast grać o mistrzostwo , przegrywa wszystko co można można w finale .
A pan prezes ZNA wynik tydzień przed meczem , ustala gdzie będzie feta .
Czy ktoś wyobraża sobie spotkanie prezesa Realu i Barcelony i ustalenie gdzie będzie Feta zwycięskiej drużyny po meczu np o Puchar Króla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.