Wątek dotyczący artykułu

Straty Lecha Poznań pójdą w miliony złotych

3 mln zł - tyle kosztować będzie Lecha kara nałożona przez wojewodę wielkopolskiego i zamknięcie Inea Stadionu aż na osiem spotkań.

przeczytaj cały artykuł

JagaFunJaga

o jakiej dewastacji mówisz? wyłamanych zawiasach? spalonej murawie w 2-3 punktach która idzie do wymiany i tak i tak? bo ja dewastacje stadionu biorę za powyrywane krzesła itd zniszczenia idacej w grubych tysiach, a tu naprawy nie wiem ćzy będą wynosić 1000zł nawet...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PiKey

Faktycznie, straty nie są duże, co przyznaje sam rzecznik Lecha. Cała ta sprawa wygląda na protest. Bardzo gwałtowny i radykalny ale jednak protest przeciwko temu co się ostatnio w klubie działo. Nie popieram takich form protestu, w ogóle uważam, że rac nie powinno być na trybunach, nie wspominając o wrzucaniu ich na murawę czy wbieganiu na nią. Oprawy bez rac są równie piękne, przynajmniej dla mnie. Nie wiem co wojewoda chciał wyrazić, czy uzyskać podejmując decyzję o tak surowej karze, która dotknie bardziej zwykłego kibica niż tych którzy de facto zawinili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JagaFunJaga

zakaz stadionowy obniżą na pewno, teraz wysoki wymiar kary zrobiony pod publiczkę i pod zerkających w stronę poznania osób w rządzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.