Wątek dotyczący artykułu

Piotr Rutkowski: Mówią "Rutkowski wyp...", ale ja się nie poddam

Dwa dni po meczu z Legią Warszawa Piotr Rutkowski po raz pierwszy zabrał głos. Wiceprezes Lecha odniósł się do niewybrednych okrzyków, które padły w jego kierunku z trybun.

przeczytaj cały artykuł

Fajka13

Witanko :)))) Się spieracie a ja już dawno mówiłem, że "prezesiki" z Poznania i z Białegostoku skąpią i chytrzą więc nie wydadzą ni grosza na eliminacje do Ligi Mistrzów i na mistrza puszczą Legię , bo Mioduski i Legia kasę ma !...wyszło na moje:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarekR

Ale to nie prezesiki grają. Jeśli puścili to piłkarze. Prezesiki chcą wypłynąć. A szczerze to chłopa rozumiem, za wiele więcej zrobić nie mógł. Tym bardziej, że żarło. A jak zdechło to już było za późno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JagaFunJaga

kochana trochę więcej wiedzy by wypadało mieć o swoim klubie:-) akurat poprzez brak gry w pucharach w tym sezonie Legia finansów nie miała a sporo mocno obciążających kontraktów grajków którzy nic do drużyny nie wnosili

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fajka13

no z Twoich słów wynika, że bez pieniążków i z grajkami którzy do drużyny nic nie wnoszą można wygrać MISTRZOSTWO POLSKI z drużynami które są takie "wspaniałe"...kuśwa jak chłopu na roli widłami do łba...zostaliście "wydmuchani" bez mydła przez "prezesików" !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.