Wątek dotyczący artykułu

Perła Lublin ogłosiła skład. Pięć nowych zawodniczek mistrzyń Polski

Perła Lublin skompletowała skład na nowe rozgrywki. W drużynie mistrzyń Polski zagrają cztery reprezentantki kraju oraz Dunka Mia Moldrup.

przeczytaj cały artykuł

JIIIS

Co do zmian u nas - spodziewałem się więcej, o ile na naszą ligę ten skład powinien wystarczyć (chyba, że ktoś z czołówki zaskoczy paroma transferami) natomiast nie wróżę dużych sukcesów w LM, o ile oczywiście się tam dostaniemy jeżeli przyjdzie nam grać w turnieju eliminacyjnym.
Na pewno prawe skrzydło na plus - mamy po raz pierwszy od dwóch lat obsadzone leworęcznymi zawodniczkami i to prezentującymi wysoki (jak na Polskę) poziom. Najlepsza kołowa w Polsce została zastąpiona przez swoją zmienniczkę z kadry i o tą pozycję również się nie martwię. Natomiast wielką niewiadomą jest dla mnie prawe rozegranie - Ewa Urtnowska nigdy mnie nie przekonywała swoją grą przeciwko nam (a o ile pamiętam mając za konkurencję w Gdyni O.Zych i M.Kobylińską wyjechała z Polski). Sezon we Francji też raczej nie należał do udanych (jak pisał Grieg 20 bramek w 18 spotkaniach). Dunka, z tego co mówił Lis, jest bardzo dobrym obrońcą i chyba to było główne kryterium przy wyborze tej zawodniczki co więcej pokaże okaże się już za parę miesięcy.
Kto wie, czy tak jak napisał Observator największym wzmocnieniem jest pozostanie Marty i powrót do wysokiej formy Gosi Stasiak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mistrz z Lublina

Zawsze Gosia Bum Bum może wskoczyć na prawą połówkę, jak to już nie raz miało miejsce - na Polskę starczy, ale czy w innych rozgrywkach niż ChC?
Dunka z Koszalina przechodziła do Viborga gdy był mistrzem/liderem w tabeli, więc to był mocny zespól.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.