Wątek dotyczący artykułu

Tego Get Well nie przewidział? Torunianie pomogli Stali Gorzów. Ekspert mówi o kontrowersyjnej szlachetności

Ostatnio prezes Łukasz Sady stwierdził, że w pewnym sensie dzięki postawie Get Well Toruń ma w swojej drużynie Nickiego Pedersena. Teraz Michał Kugler zauważa, że torunianie pomogli również bardzo mocno Stali Gorzów.

przeczytaj cały artykuł

gul falubaz

Wszyscy wiemy że Walaska stać na bardzo wiele i jeżeli faktycznie by zaskoczył to po powrocie Vacula może być cennym ogniwem w miejsce Linusa . Mogą postawić się nawet Unii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Grzegorza stać jeszcze na wysokiej klasy jazdę. Tego co się ktoś nauczył, tak szybko się nie zapomina. Tylko to wiele zależy od otoczki zawodnika w Klubie. A w zespole trenera Chomskiego bywa spokój.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Jak usłyszałem że Greg przychodzi do Gorzowa to pomyślałem sobie że mamy mega wzmocnienie na domowy tor, fakt byłem zdziwiony że zasili ekstraligową drużynę. Ten transfer wyjdzie nam na zdrowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Nie tam, żebym coś miał przeciw temu ale tak mi się przypomina jak ostatnio Stal robiła podchody pod Walaska, któremu jakiś bus się od klubu marzył... Podobno Zmora pogonił Grzesia, co było jak się potem okazało słuszne, bo Walasek piach jechał w sezonie. No i kibice gorzowscy pisali wtedy jaki to z Prezesa rozsądny człowiek i jak dobrze, że tego zielonogórskiego cieniasa pożegnał na kopach...Tak pomyślałem sobie teraz, że poczekam aż Stal przez Grzesia zacznie mecze przegrywać ( co już zresztą miało miejsce w Grudziądzu ale to pewnie nie ostatni ) i czy nadal tak sympatycznie będzie. Nie życzę mu w zasadzie źle, prócz oczywiście dwóch najbliższych meczy ale zobaczysz Stanley, on w końcu da takiej doopy, że będziecie się o nim wypowiadać jak Apator o celebrycie Jacku. Walaskowi żadna atmosfera nie jest potrzebna. Tylko pieniądze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

"Nie życzę mu w zasadzie źle, prócz oczywiście dwóch najbliższych meczy..."
Miejmy nadzieję, że Walasek nie meczy :), a dobrze skacze. Witaj KATO.

Ps. Coś w tej złotówie jest, tylko czy ZMORĄ Grzesia nie okaże się złamany grosz jak będzie padakę robił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

cześc Speed. Nie wiem jak kolejne kontrakty Walaska są skonstruowane ale odnoszę wrażenie, że Grzesiu nie za bardzo przejmuje się pieniędzmi podnoszonymi z toru...Na początku jeździ dobrze, ma przebłyski na dwucyfrówki po czym sprzęt się kończy i konczy się jazda Walaska. Kiedyś wysunąłem przypuszczenie, ze żonka dzieli forsę na dom i sprzęt a reszta do skarpety leci i jest nie do ruszenia...I chociaż napisałem to żartobliwie to jednak gdybyś znał Joaśkę sam byś stwierdził , że to nie jest takie niemożliwe. Nie prowadzę statystyk ale gdyby tak prześledzić ostatnie 10 lat jazdy, to całkiem prawdopodobne, ze można by znaleźć taką prawidłowość. To tyle w sprawie skaczącego wychowanka...Tymczasem derby za pasem a tu ani widu ani słychu...Nawet Komarnicki się nie wymądrza...Tylko Well i Well.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

Kato, a co widzisz coś zdrożnego. Gdy Grzesio próbował w Klubach mieszać i przedstawiać swe usługi w różnych Klubach, to Prezes Zmora go pogonił. I postępowanie prezesa poparli kibice gorzowscy. Mnie się wydaje, że Walasek zapamiętał poprzednie zdarzenie i ocenił swoją osobę jako zawodnika, na tyle, na ile praktycznie go stać. I musisz zauważyć, że w pierwszych meczach Grzesio za dużo nie pokazał. Jaki będzie z niego pożytek dla Klubu się okaże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.