Wątek dotyczący artykułu

Ważna deklaracja Woźniaka w sprawie gorzowskiego toru. Kibice Stali mogą spać spokojnie

Szymon Woźniak z meczu na mecz jedzie coraz lepiej, choć jak sam przyznaje, nie zna jeszcze gorzowskiego toru tak, jakby chciał. Potrzebuje kilku lat, żeby go poznać. To by znaczyło, że chce się związać ze Stalą na dłużej.

przeczytaj cały artykuł

mektub

Najemnik wiele mówi u nas też wiele gadal. Poczekajmy az wroci Vacul i Woźniak znowu bedzie doparowym zobaczymy co wtedy będzie gadał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zibo180

A wy możecie żałować,że Szymon odszedł przez kiepskiego trenera Dobruckiego.Szymon jest o wiele lepszym zawodnikiem jak Milik,Lebiedew i iFricke którzy was zawodzą,ale podziękujcie waszemu kiepskiemu trenerowi Dobruckiemu że z niego trener jak ........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Polexit M-cz

Vacul juz u nas jezdzil jako doparowy i niemarudzil,teraz po powrocie po kontuzji moze znowu jechac jako doparowy z Szymkiem i nie bedzie marudzil napewno a i Szymek na zmiane jako doparowy niezamarudzi,KK tez tak jezdzi zamiennie i jest ok.U Stanleya takie zamiany sa norma akurat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
AVE STAL

Pewnie powie zdobył bym 15pkt ale oddałem zwyciestwo Milikovi zeby sie Dobruch i sparta nie pos...rała z żalu ze w GW nie zdobyli punktu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KarlisSG

Oddaliscie zawodnika za darmo ktory na wlasnym torze potrafi sie zakrecic w granicy 12-13pkt a kupiliscie za 400tys zawodnika na rezerwe ktory nawet sie nie zbliza do takich wynikow na domowym torze .... kupiliscie najemnika dodam jeszcze ktory po powrocie ROW-u do Ekstraligi moze wam powiedziec ze tam mu sie podobalo bardziej bo nie zaczynal meczu z lawki ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
47

No widzisz :)) wystarczy że trafił do SG i już robi dwucyfrówki , a myślę że będzie co raz lepiej w jego przypadku , bo to młody i ambitny chłopak , i pasuje do SG

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SPARTA

No popatrz ilu obruszonych się znalazło na Twój komentarz:) Poszedł do GW, bo mu lepiej zapłacili i cała filozofia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Stal KG

Ja wiem czy obruszonych? ;) Jak na obecne czasy wymiana zdań w miarę merytoryczna. Prawda jest taka, że Szymon wjeżdża w sezon co raz lepiej. W Szwecji też mu nieźle idzie. Już niejeden zawodnik mówił, że zmiana klubu bywa dobrym motorem napędowym i może właśnie to zadziałało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SPARTA

Co nie zmienia faktu, że GW wygrał licytację o Szymona. Chyba że mnie przekonasz, że Woźniak przeniósł się do Stali za dobre słowo czy worek orzechów ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stal KG

Tu masz rację - pieniądze w zawodowym sporcie też grają, ale to w żaden sposób nie umniejsza Szymonowi. Może nie jestem obiektywny, bo lubię tego zawodnika i zawsze widziałem w nim potencjał. Poza tym cenię go za kulturę osobistą.

| Odpowiedz
blokuj
slaw...

Wypusciliscie pewniaka z klubu,podziekuj dziwolagowi Dobruckiemu i nie martw sie co bedzie po powrocie Vacula bo bedzie dobrze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.