Wątek dotyczący artykułu

Ważna deklaracja Woźniaka w sprawie gorzowskiego toru. Kibice Stali mogą spać spokojnie

Szymon Woźniak z meczu na mecz jedzie coraz lepiej, choć jak sam przyznaje, nie zna jeszcze gorzowskiego toru tak, jakby chciał. Potrzebuje kilku lat, żeby go poznać. To by znaczyło, że chce się związać ze Stalą na dłużej.

przeczytaj cały artykuł


zibo180

Gorzów to jest dobre miejsce dla Szymona może się dalej rozwijać.W tej chwili jest prowadzącym parę i się dobrze wywiązuje.We Wrocławiu nie miał tej swobody dlatego odszedł przez Dobruckiego który go na początku tam tego roku nie wystawiał a teraz Wrocław ma problemy i mogą sobie pluć w brodę,że Szymon odszedł.Trener Chomski jest całkiem innym człowiekiem który stawia na Szymona ma większy luz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mateusz Spawian

Daj spokój, Woźniak na Jancarzu po prostu dobrze jeździ i stąd cała tajemnica jego sukcesów, a nie jakieś niepokoje, czy inne pierdoły. Zresztą wystarczy popatrzeć na dysproporcję w jego średniej - w Gorzowie 2.1, na wyjazdach 1.4. Stawiam flaszkę, że gdyby wybrał Toruń albo został we Wrocławiu jego średnia byłaby w granicach tej wyjazdowej. Biorąc pod uwagę że tor w Gorzowie mu leży, nie dziwię się że zapowiada pozostanie w Stali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stal KG

Może i ma na razie mniej punktów na wyjeździe, ale generalnie początek sezonu miał mało rewelacyjny. Tak naprawdę na średnią wyjazdową wpływ ma nieudany mecz w Lesznie. Potem już było tylko dobrze lub bardzo dobrze. Szymona nie da się nie lubić. Transfer Stali trafiony w 10. Natomiast Sparta powinna pilnować Torresa, bo może uciec podobnie jak Szymon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.