Wątek dotyczący artykułu

"Jaja wiążemy, zapierd***** i lejemy ich ile wlezie", czyli reportaż z meczu ROW - Start (wideo)

W niedzielę ROW Rybnik bardzo wysoko pokonał przed własną publicznością Car Gwarant Start Gniezno, triumfując 68:22. Zobaczcie reportaż z tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

Bonson

No i bardzo dobrze cwaniaczką z Gniezna to jest rekordowa porażka w tym sezonie :) gdzie jest Amon???? Jechali większość meczy u siebie dlatego taka dobra pozycja w tabeli na wyjazdach nie będą istnieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bonson

Ale takiej porażki w I lidze jeszcze nie mieliśmy :) zdobyć tylko 7 punktów na rywalach to mistrzostwo świata dawno w tej lidze nie było takiej porażki. A potem sie dziwią ze tych ogórków Tv nie chce pokazywać haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adik start

I co z tego że dostaliśmy tyle wy się martwcie o siebie żebyście nie musieli baraży jechać my porażkę przyjęliśmy z pokorą i jedziemy dalej napinaczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Bonson

Ty się nie martw o nasze baraże tylko martw się o wasze,Piła ma jeden mniej mecz objechany wy 3 mecze u siebie my tylko dwa. Teraz sobie przypomnij kto sie napinał tak dwa tygodnie temu haha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Adik start

Po pierwsze nigdy tu się nie napinalem po drugie pogadamy na koniec rundy zasadniczej po trzecie jesteście jedyną drużyną która przegrała w Krakowie i chyba nikt tam już nie przegra sam sobie odpowiedz na to pytanie kto pojedzie w barażach no chyba że Gdańsk się postara a jest na to szansa na moje pierwsza czwórka to Rybnik Lublin na pewno potem Łódź no i my lub lotysze was widzę w walce z Gdańskiem choć moim zdaniem Gdańsk to wygra ale spokojnie zobaczymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AMON

Tymi z Piły się nie przejmuj sami się zaorali porażką w Krakowie więc szans na coś więcej jak 7 miejsce nie mają dlatego szczekają na Wielki Start który upokorzył ich do 32 he he he :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Bonson

Amon przyznaj ze te 22 punkty w Rybniku do teraz czujesz w swoim odby... taki gwałt :) My w Rybniku zdobyliśmy więcej punktów nawet bez Okonia bo zatarły mu sie dwa silniki,tak wogóle podobno nie miał jeździć w Pile takie zaskakujące informacje podawałeś tutaj przez dwa miesiące.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AMON

Czym ty się "jarasz" FAKTY SĄ NASTĘPUJĄCE START jedzie o play off a Polonia o utrzymanie pogódź się z tym ja wiem to boli :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bonson

Widze ze wielki zgwałcony na oczach całej Polski Amon zna juz rozkład tabeli na koniec sezonu haha,a ja Ci powiem tak Start przestaje już jechać bo kasa się kończy a sprzętu nie ma za co remontować i teraz będziesz gwałcony w każdym meczu, bo takiej porażki w I lidze od paru lat nie było,chyba od czasu jak Twój Start spadał do II ligi no bo wtedy takie wyniki u was to norma była i w tym sezonie tak samo będzie. A wiec wiesz jakie są fakty Piła 4-5 miejsce a wy baraż z Ostrowem bez kasy i tak nie wygracie :) widzisz też potrafię tabele układać baaa nawet znam wyniki baraży. Ale nie przejmuj się i tak nie macie jakiś wielkich osiągnięć wiec II liga dla was jest odpowiednia.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Wiesz? Nawet cię rozumiem czymś trzeba się "pocieszyć" nawet wymyślonymi przez własny "umysł" "faktami" ps zdrowia życzę i nie załamuje się jak będzie kasa na bieżąco wypłacana w Pile to jest szansa że baraże pojedziecie najsilniejszym składem a nie juniorami :)

| Odpowiedz
blokuj
Bonson

A to nie słyszałeś jeszcze :) Piła od wczoraj ma kolejnego dużego sponsora,a u was ptaszki ćwierkają ze spore zaległości :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
BATS

Długi przed tym sezonem były u was , frekwencja marna więc martw się o swój klub. Zresztą z czym tu dyskutować? 3500 ludzi na stadionie żenada.W 2 lidze jest wyższa frekwencja niż w Pile napinaczu.

| Odpowiedz
blokuj
BATS

Przecież już w niedzielę była większa porażka więc co ty pleciesz. W Lbn było 69;21.
Spójrz w tabelę Nice Plz na duże i małe punkty, a także na frekwencję na stadionach i zobacz kto jest ogórkiem

| Odpowiedz
blokuj
BATS

Nie?
57:33 w Rybniku, 58:32 w Gnieźnie to nie są pogromy ? W dodatku z tym Startem co tyle poległ.
I jako jedyna drużyna która przegrała w Krakowie. To dopiero wstyd.

| Odpowiedz
blokuj
Bonson

O czym ty piszesz haha ;) byłem na tym meczu i myślę ze nikt by z Piły nie uciekał przed ogórami. A na stadionie to jak byłeś to widziałeś co się działo tylko kibiców z Piły było słychać,bo Gniezno brak dopingu ale co się dziwić jak tam Amin i reszta tylko w necie.

| Odpowiedz
blokuj
MaIowany

Ja se tylko tak żartuje , ja nie mogę nigdzie wychodzić bez opieki. U nas w zakładzie som twarde regóły. Czasami idziemy na spacer z opiekunami ale oni nas pilnujo bo muszo , ostatnio pszylapali amona jak kosza na śmieci wyjadał , później dostał takiego rozwolnienia ze tsza mu było korek z szampanu w kukloka wsadzić , inaczej by się odwodnil.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.