Wątek dotyczący artykułu

Już 23 pseudokibiców zatrzymanych w Poznaniu. To nie koniec

Do 23 wzrosła liczba zatrzymanych pseudokibiców przez policję w Poznaniu. Rzecznik KWP Andrzej Borowiak zdradził, że trzech kolejnych zostało już zidentyfikowanych.

przeczytaj cały artykuł


larsek

Bardzo wysokie kary za wtargniecie na murawę i rzucanie rac. Ponadto wysokie kary wiezienia za uderzanie/bicie innej osoby. To nie są kibice, to są przestępcy i tak należy ich traktować!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
LechPoznań-TO-MY

I na co bzdury piszecie puste słoiki jak nikt się nie bił a straty są groszowe i to PROTEST napisze dużymi bo nie rozumiecie a nie zadyma. Zatrzymane osoby za nic bo stały przy płocie ,a zapłacą każdy z osobna więcej jak te straty i to za nic. A wiem ,że tak jest bo na innym portalu podawali ,że tylko kilku bo reszty nie maja jak bo mieli kominiarki z kapturami czy okularami. Siejecie propagandę jak nic albo dzieci łapali z dziecięcych sektorów bo butelki leciały wszystkich stron a prowadzili ich jak za morderstwo nawet gorzej.
Totalna kpina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.