Wątek dotyczący artykułu

Jest postępowanie przeciwko Stali. Kierownik zagadał komisarza

Ekstraliga Żużlowa prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie zalania toru w Gorzowie po 10. biegu meczu Stal - Włókniarz. Klubowi grozi kara finansowa i zawieszenie osób funkcyjnych. Nie jest to jednak przesądzone.

przeczytaj cały artykuł


wiecznystudent

Co to ma być ?!!! Jak to możliwe , że gość , który obejrzał , być może częściowo mecz w TV, wypowiada się w takim tonie?Gdyby był na meczu , to zdrowy na umyśle człowiek takich pierdół by nie powielał. Siedziałem na tym łuku wraz ze znajomymi- dlatego pytam : gdzie była ta kałuża, powódź etc ."Dmuchanko na klikanko"...tyle w temacie. Wiadomo, że Cieślak będzie presje rozwijał, ale czy jest warty tego by mu przytakiwać ? Zanim ktoś coś napisze, spróbuje odpowiedzieć, zachęcam do głębszej refleksji...Dlaczego nikt nie napisze artykułu o tym , jak to Miedziński , macha rękoma do Krzyżaniaka, który rozkłada ręce? Czyżby tu był już jakiś układ? Dlaczego nikt nie napisze konkretnie o tym , że to Cieślak zrobił aferę przed meczem , że łuk jest zbyt przyczepny i kazał ubijać tor?Dlaczego tylu znawców, nie napisze o tym , że zbyt mocno ubity tor, gorzej przyjmuje wodę( pewnie dlatego , że Cieślak kazał go ubić , a może później kazał go też tak podlać ?)?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AVE STAL

Ja powiem tak , jakby dostali 2 czy max 6 pkt była by cisza i spokój. Ale ,że dostali łomot i czuja ,że raczej nie da sie bonusa uratować to robia aferę. Proponowałbym jeszcze żeby w całą te sprawę zaangażować prokuraturę,wojsko i może ABW. cielak ma nadzieję ze odejmą Stali punkty i uda mu sie bonusa zdobyć. A tu jeszcze w torbę z Toruniem będzie. haaa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.