Dyskusja

Real Madryt Liverpool FC

Real Madryt - Liverpool FC
26 maja 2018, 20:45

3 : 1
Relacja

Arkady 241

Siemka Forest ;)

Jest jeden problem. Ramosowi odwala któryś już raz z kolei. Ale Robertson tak.
Dlatego tu przytoczyłem Roya Keane'a, który jak dobrze wiesz faulował i to ostro, nie dbał o bezpieczeństwo przeciwnika ale dostawał kartki, nie był ważniejszy niż inni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Keane z tego co pamiętam zakończył jedną karierę, popraw mnie jeśli się mylę.
Ale Ramos to już któryś raz przesadził. W zeszłym roku z Atletico jak wbiegał w pole karne Atletico powalił przeciwnika łokciem w tył głowy, nic.
Teatr w finale? Też nic.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Forest1997

Równie dobrze można się przyczepiać o deptanie Pepe przez Busquetsa. Ramosowi odcina myślenie i to jest fakt niezaprzeczalny. Dla mnie za starcie z Salahem kartka.

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Nie pamiętam tytułu, ale pamiętam że fabuła była bliźniaczo podobna do tego filmu Wykiwać Klawisza, wiesz chyba o jaki mi chodzi? ;)

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Ja też dużo piłkarzy znam z materiałów archiwalnych, na Roya Keane'a trafiłem na końcówkę jego kariery :(
Ale muszę przyznać. Keane to rzeźnik, ale umiejętności to on miał. Ramos także.

| Odpowiedz
blokuj
Forest1997

Keane generalnie był naprawdę zdolny, miał dobrą technikę użytkową i charyzmę. Jego starcia z Vieirą były legendarne. Ja Keane oglądałem w latach 2002-2006 więc też raczej końcówka.

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Ja właśnie czytałem chyba jakiś wywiad z Keanem, albo fragment jego książki, nie pamiętam właśnie, i tam było napisane że Keane się bał Patricka bo ten był zdolny go nawet zabić :D Ale jak widać nie zmienił swojego postępowania :P
A jeszcze czytałem, tylko nie wiem czy to nie fejk, jak jakaś kobieta chciała od Roya bieliznę bo ona zbierała bielizny znanych osób na licytację, czy coś. Ten zaproponował koszulkę z autografem, ona się nie zgodziła i po dłuższej dyskusji go zwyzywała, a on potem podszedł do jej stolika gdy siedziała z jakimś facetem, i wylał jej zupę na głowę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.