Wątek dotyczący artykułu

Finał Ligi Mistrzów. Sergio Ramos celowo wyeliminował Salaha? Tak uważają kibice

Aż 75 proc. osób oddało głos na "tak" na pytanie, czy "Czy uważasz, że Ramos celowo wyeliminował Salaha z gry?" w ankiecie na WP SportoweFakty. Podobnego zdania są fani Liverpoolu, którzy twierdzą, że Ramos celowo chciał zrobić krzywdę rywalowi.

przeczytaj cały artykuł

Maciej ZG

Moim zdaniem Ramos zrobił to oczywiście celowo ale nie był wstanie przewidzieć jaki będzie efekt. Nawet zawodnicy mma nie byliby w stanie „zaplanować” ze przy takim rzucie jak w judo spowodują kontuzje przeciwnika. Ramos raczej chciał przytrzymać rękę Salaha żeby pokazać ze ten niby go trzyma i fauluje i tyle - Max żółta za to. Ramos był wczoraj irytujący z tymi „udawankami” po akcjach Mane skoro ma takie jaja i jest twardziel to takie udawanie to żenada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jurek Maślanka

Każdy faul jest celowy to oczywiste. Szanowny kolego, odsyłam do powtórki, proszę zerknąć na układ rąk - obaj się trzymali, ręka Mo była zgięta w łokciu trzymając Ramosa tak jak i on trzymał Mo. Poza tym uraz dotyczy lewego barku, na który upadł niefortunnie Mo a nie prawego . Mo po prostu trzymając prawą ręką Ramosa nie zdążył tej ręki wyciągnąć, źle upadł i nieszczęście gotowe. Żal mi Mo bo nie zagra na Mundialu, tak jak i żal mi po ludzku Kariusa, ale niestety taki los.
A poza tym Liverpool chyba za mocno zaczął i około 65 min odcięło im prąd. Do tego słaba ławka, brak zmian, wielbłądy Kariusa itd. Obrona też dała też kilka razy ciała, poprzeczka Isco, dali dwa razy Bale`owi zagrać piłkę praktycznie bez krycia.
Wygrała lepsza drużyna z bardziej równym składem i ta która wytrzymała mecz kondycyjnie 90 minut

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarekR

Dokładnie. Żenujące jest to, że tacy "twardziele" płaczą przy każdym dotknięciu. Mam nadzieję, że VAR na tym poziomie będzie obowiązywał i wtedy skończy się era udawaczy... no i Realu gdy uczciwy sędzia będzie miał możliwość obejrzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
uZer

No obrońca w taki sposób pokazuje napastnikowi gdzie jego miejsce i liczy, że temu odechce się grać. Takich drobnych zagrań jest wiele w meczu, ale to co zrobił ramos to nie była drobnostka.
Nie zmienia to faktu, że arbitrzy powinni w takich sytuacjach bronić napastników.
Sędzia ch*j ramos ch*j.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.