Wątek dotyczący artykułu

Kimi Raikkonen może wrócić do rajdów. "Musi zdecydować co z jego karierą w Ferrari"

Jeśli Kimi Raikkonen nie znajdzie miejsca w Formule 1 w sezonie 2019, może wrócić do rywalizacji w WRC. Miejsce w rajdach samochodowych widzi dla niego Tommi Makinen, który zarządza zespołem Toyoty.

przeczytaj cały artykuł

One_Shoot

A ja dla odmiany widział bym Kimiego w Mercedesie. Jest to dużo solidniejszy kierowca niż Bottas , który jest taki nijaki i zbyt często za dużo odstaje od Hamiltona. Kimi nadaza calkiem niezle za Vettelem , tylko Ferrari często robi z niego kozla ofiarnego i na tym traci najwięcej. Szkoda bo mimo wieku jest teraz w wyśmienitej formie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ricciardo

A ja Ci powiem, że mi obojętne, gdzie Kimi miałby wylądować, żeby tylko zwolnił miejsce dla Daniela. Czekam, aż to wszystko się wyjaśni z nie mniejszymi emocjami, jak na kolejne wyścigi.
A Twój pomysł jest dobry z podmianą jednego Fina na drugiego w Mercedesie (choć jak miałbym stawiać, to do tego nie dojdzie). W każdym razie, żeby jak najszybciej wyjaśniła się przyszłość Kimiego.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
One_Shoot

A jakos mi tak siadło ze Kimi w końcu zasluguje na zespol który może nie tyle go do ceni , ale da mu swiety spokoj i wolna reke . Daniel w Ferrari = wielki kłopot dla Seba a skoro lał go regularnie w Red Bullu , to mysle ze w Ferrai było by podobnie:) OK za 30 min wyścig!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.