Wątek dotyczący artykułu

Finał Ligi Mistrzów. Zbigniew Boniek stanął w obronie Sergio Ramosa. "Normalna walka o piłkę"

Faul Sergio Ramosa na Mohamedzie Salahu w finale Ligi Mistrzów był pozbawiony brutalności - uważa Zbigniew Boniek. Przewinienie Hiszpana, które wzbudza ogromne kontrowersje, prezes PZPN nazwał normalną walką o piłkę.

przeczytaj cały artykuł

ikar

Zibi 100 procent racji. Kto grał w piłkę wie jak to wygląda. Niestety zdecydowana większość to Janusze którzy z piłką nie mieli nic wspólnego. Takich sytuacji w każdym meczu jest mnóstwo. A tu płacz i płacz że celowo....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThorinS

Na co wogule faulować? Ktoś w ferworze walki fauluje zawodnika, nie trafiając w piłkę a w nogę i wylatuje z boiska a taki Ramos powoduje kontuzje i nic się z tym hu... nie robi? Zawiesić na rok. Suareza można było za gryzienie to i tego tłuka też można.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jgs

Grałem w piłkę i już jako dziecko uczyli mnie tego manewru z jednym wyjątkiem,kiedy rywal upada puszcza się jego rękę.Jestem kibicem Realu ale Ramos to zwykły boiskowy śmieć a Boniek niech przestanie być politykiem i spojrzy z boku jako kibic i były piłkarz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Sezonowiec Bostonu

Ramos to kawał drania (niestety musze tak łagodnie napisać, bo poprzedni post został usunięty, chociaż nie był wulgarny) i to potwierdzają nawet kibice Realu.
Faul celowy, ale nie wierzę, że chciał wyeliminować z gry Salaha. Przynajmniej w taki sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
pablo80 - RSKZ

Czy byłby lepszą gdyby np. Milner wyjął z meczu Bale'a tak jak Ramos Salaha? To tylko gdybanie, ale Real nieuczciwie stworzył sobie lepsze warunki...
Piszę to jako kibic obiektywny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ikar

Zwykła akcja i walka jakich wiele... A Ci co myślą że Ramos wyszedł z takim planem na mecz są niespełna rozumu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
ikar

Tylko ludzie którzy siedzą w tym sporcie od lat nie widzą w tej akcji nic złego... Nawet żółtej kartki.... Boniek, Marciniak, Ferdinand, Lampard... Ogólnie najbardziej o to płaczą kibice którzy byli za słabszymi o nie podoba im się że Real zdominował Europę od kilku lat...a ktoś taki jak Ramos jest symbolem walki, zaangażowania i uporu. Oddaje serce za ten klub i jestem z niego dumny. Taki kapitan to skarb. Każdy chciałby mieć d drużynie takiego Walczaka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Sama kwestia kartki to już zależy od interpretacji. Ja powracam do początku... Real do momentu kontuzji Salaha nie był zespołem lepszym i nie wiadomo jak by dalej potoczył się mecz.
Akurat nie byłem za nikim w tym meczu, tym bardziej, że na kuponie miałem obstawione prowadzenie Liverpoolu do przerwy i remis na koniec...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ikar

Pierwszy komentarz miałeś że Real nieuczciwie zyskał przewagę. Ja tu po prostu widzę pech Liverpoolu. No to byłeś za Liverpoolem do przerwy więc nie jesteś obiektywny bo zejście salaha pokrzyzoealo im plany. Ja po meczu z PSG dałem 100 na Real że wygra LM. Wygrałem 500. Będzie za co grać na mistrzostwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mark King

To byl faul z premedytacja. Ramos specjalnie przytzymywal reke Salaha. Normalnie gdy ktos upadada jego rece sa oddalone od ciala a Ramos trzymal nienaturalnie jego reke blisko jego ciala i tak przytrzymukjac reke Salaha i dlatego jego kontuzja. Bez tego nic by sie nie stalo.

| Odpowiedz
blokuj
Mark King

Ramos specjalnie przytzymywal reke Salaha. Normalnie gdy ktos upadada jego rece sa oddalone od ciala a Ramos trzymal nienaturalnie jego reke blisko jego ciala i tak przytrzymukjac reke Salaha i dlatego jego kontuzja. Bez tego nic by sie nie stalo.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.