Wątek dotyczący artykułu

Finał Ligi Mistrzów. Zbigniew Boniek stanął w obronie Sergio Ramosa. "Normalna walka o piłkę"

Faul Sergio Ramosa na Mohamedzie Salahu w finale Ligi Mistrzów był pozbawiony brutalności - uważa Zbigniew Boniek. Przewinienie Hiszpana, które wzbudza ogromne kontrowersje, prezes PZPN nazwał normalną walką o piłkę.

przeczytaj cały artykuł

Irena Nieploszczuk

Panie ZYBY jak pan tak to widzi i tak uważa TO PROPONUJĘ SPOTKANIE NA RINGU NP ZE SZPILKĄ . Lu skok z 10 m wieży do basenu pływackiego bez wody.
A poważnie nie wiedziałem że można być tak ślepym i durnym na starość Łamanie ręki i wyrywanie jej z barku , upadek na głowę innego piłkarza to wg panu NORMALNE .
To nie walka na ośmokatnym ringu. To kopanie piłki . Jak to ma tak wyglądać , TO PRZEPRASZAM JA TAKIEJ WALKI NIE CHCĘ I NIE CHCĘ TEGO OGLĄDAĆ .
Nie wiedziałem że może pan mówić takie idiotyzmy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HateisGreat

Boniek ma racje. Po jaki chu.... wkładał swoją rękę przed Ramosa. Chciał go przepchnąć, ominąć. Chciał pomoc sobie rekami. Sorry ale to nie są te same warunki fizyczne. Niech się cieszy, ze reki mu nie złamał. Każdy z obrońców walczyłby tak samo. To jest finał LM.
Srał pies tego Salaha. Jeden sezon mu wypalił, a robicie z niego gwiazdę na miare Messiego. Ilu już takich historia pamięta. Liverpool to nie Real, nie te nazwiska, nie ta jakość. Niech się cieszą, że udało im się dojść do finału. W następnym sezonie świat o nich zapomni, Salaha sprzedadzą. A Real? no cóż będzie grał dalej, z szansą na czwarty tytuł z rzędu. Masz ból dupy i tyle.. Pamiętasz ostatnie Euro. Podobnie było z Ronaldo na mistrzostwach Europy, ale wtedy pewnie Ci się morda cieszyła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.