Wątek dotyczący artykułu

Ostra wymiana zdań między Kołodziejem a Pedersenem. Musieli ich rozdzielać

Po piętnastym biegu meczu Fogo Unii z Unią Tarnów (55:35) doszło do ostrej wymiany zdań między Januszem Kołodziejem a Nickim Pedersenem. Duńczyk omal nie przyczynił się do upadku zawodnika gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

tatanka128

Unia Tarnów to my prawdziwi kibice ktorzy szanują i kochają Janusza bez wzgledu gdzie w danym sezonie jeździ . ludzie nie zwracajcie uwagi na tych osłów którzy zle wypowiadają się na temat swojego jedynego i najleprzego zawodnika w historii bo to tylko pseudo kibice Sadego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omen

nie zgodzę się z Tobą! Jestem kibicem Unii w chwilach dobrych i złych. Nie ważne kto był i jest prezesem, trenerem czy kto jeździ! Nadal kibicuje Jaskowi ale najważniejsza dla mnie jest Unia Tarnów a nie zawodnik który sobie poszedł gdzie indziej. Jasiek w chwili obecnej nie jest zawodnikiem Unii Tarnów wiec nie będę Mu bił brawo jak przyjedzie do Tarnowa i jakby wygrywał z Naszymi zawodnikami! I nie uważam Go za zdrajcę bo jeździ w przeciwnej drużynie! Nie będę nazywał Go sprzedawczykiem tylko dlatego ze po porostu jeździ tam gdzie lepiej płaca. Nie będę nazywał Go uciekinierem z tonącego okrętu bo poszedł do drużyny dużo silniejszej gdzie ma spokojniejszy byt. Nie nazwę Go mącicielem bo nie potrafił się dogadać z prezesem i trenerami. Ale jako kibic Unii mam żal, że o klubie który go wychował, dał co chciał teraz mówi "przyjezdni"! To co nagle miłość wygasła? Czy może zapomniał o Tarnowie w momencie gdy GA zakręciły kurek z kasą? A może boli że z jego szkółki odszedł Dawid Rempała i poszedł do Tarnowa? Nie wiem ale mimo że mam szacunek (choć już coraz mniejszy) do Niego teraz z ochotą bym Go przywiał w Tarnowie nie jako swojego ale jako "przyjezdnego" tak z szacunku jaki sam Jasiek wyraził w wypowiedzi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacoo

Jasiek jest naszym wychowankiem nie tylko na papierze. Mysle, że wypowiadajac słowo "przyjezdni" poprostu odniósł sie do sytuacji. Nie doszukiwał bym sie w tym pogardy, czy braku identyfikacji z Tarnowem jak tu czytam. Przykre jest ( albo przykre jest ze sa tacy kibice) ze któs kto przez lata zostawaia zdrowie na torze, ratuje X razy wyniki przez jedno słowo jest tak postrzegany. Nie uwazam tez zeby dla niego podczas transferu do Leszna priorytetem były pieniądze. Ja bede mu bił brawo, bo dla mnie to jest ikona tarnowskiego zuzla. A braw to nie bede bił temu pajacowi Mroczce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Vivat Unia i Tarnów

Nie myl fanatyzmu z kibicowaniem gdyż sport to tylko promil w życiu kibica, nikt Kołodziejowi źle nie życzy a już na pewno utraty zdrowia. Logika nakazuje nie kibicować Januszowi gdy jedzie przeciw "mojej" drużynie. pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.