Wątek dotyczący artykułu

Hit kolejki w pigułce. Get Well przegrał zajebi***e ważny mecz. Częstochowa oszalała po akcji Miedzińskiego (komentarz)

Nieważne z jakiego jesteś miasta i któremu klubowi kibicujesz. Co do jednego wszyscy fani żużla są zgodni: widowiska w Częstochowie są przednie. Kolejne za nami, w którym forBET Włókniarz pokonał Get Well Toruń 49:41.

przeczytaj cały artykuł


Kacperek

Miedziak o 10 lat za długo siedział w Toruniu a przez ostatnie dwa lata to w ogóle była pomyłka . Teraz przeszedł do Włókniarza i od razu widać że przeprowadzka na razie mu służy oby tak dalej . Poza tym jest na tyle inteligentny by nie wywyższać się ponad miarę i kulturą oraz obyciem osobistym przewyższa o głowę takich ścigantów-prostaków jak chociażby Pawlickie , Zmarzlik czy Gomulski że nie wspomnę o innych . Miedziński , Janowski , Dudek ( teraz ) , Woźniak , Protasiewicz czy Buczkowski to zawodnicy kierujący się na torze i w sporcie taktem , odwagą , kulturą i wyobraźnią a reszta to zwykli ściganci bez tego co inni nazywają kindersztubą i ogładą . Im trudniej się znaleźć w tym prostackim towarzystwie i dlatego często się zdarza że ci co tego nie są w stanie pojąć , oceniają ich negatywnie a zarazem zbyt pochoponie. Nawet jego obecny " trener " to prostak bez ogłady i jak kiedyś nazwał go " bandytą " to teraz powinien publicznie go przeprosić co jest oczywiste ale skąd , on uważa że " było minęło " i to załatwia sprawę a ja na miejscu Miedzińskiego dał bym mu teraz w mordę i opluł go cienko aby wiedział gnój że nie wolno nikogo obrażać i nie przeprosić .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.